Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • [Dr.]Stryker

    csendes tag

    válasz tomcy2 #3194 üzenetére

    keresd fel a http://bfhelp.try.hu/ -t ott miden kérdésedre választ találsz

    ''Azt a helyet, hol ellenségeid életben maradnak, ha keményen küzdenek, tétovázván azonban elhullanak, halálzónának nevezzük. Halálzonára lelve sose kerüld az összecspást!''

  • Allien

    veterán

    válasz tomcy2 #3201 üzenetére

    Ha csak azt nézem, akkor ahányszor fellépek a klántagokkal játszani, és mondjuk vélettlenül magyar szerverre kerülünk, akkor szinte 100%, hogy anyázást hallok a pálya felétől, mert vannak ''érdekes'' arcok, akik sörétes pusival pontlövésre képessek relative nagy távolságba is.:DDD Illetve, hasonló bosszusságok hada éri a csapattársakat (is).
    Ettől függetlenül, én multkor (az előző hozzászólásomban írtam, hogy anyáztam én is) azért írtam be, mert a barom csapattárs (NEM klántársam volt), miután együtt elintéztük az ellenfelet, képes volt engem is oldalba puffantani a sörétessel többször is.:((( Nem tudtam mire vélni, mert jármű sem volt a környéken, de mint tudjuk, bugos a game, és lehet, pirossal írta ki a nevemet.:B Azért, inkább beírtam, mert hasonló esetben, ha észreveszem a dolgot, én azonnal irogatok, hogy sorry, vagy ilyesmi, vagy a ''Q'' megnyomásával kérek bocsánatot többször is. EZ tutijó megoldás, az esetek 50%-ban még válaszolnak is, hogy semmi problemo.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák