Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • [Dr.]Stryker

    csendes tag

    Sziasztok!
    a Dr. clán tóborzást tart, varjuk mindenkinek a jelentkezését aki min. elmúlt 16 éves :)
    msn-en(foldeak@freemail.hu) vagy a forumban.

    ''Azt a helyet, hol ellenségeid életben maradnak, ha keményen küzdenek, tétovázván azonban elhullanak, halálzónának nevezzük. Halálzonára lelve sose kerüld az összecspást!''

  • [Dr.]Stryker

    csendes tag

    válasz ^Sunrise^ #3134 üzenetére

    Sunrise nem sokára jon a Desert Comflict másnéven desert combat 2 kb nyára lesz kész amin újraélednek a nagy tank csaták, légi ütközetek (pl. 73 easting, El Alamein).
    http://www.desert-conflict.org/
    a régi desert comabtos clánok már nagyon várják

    ''Azt a helyet, hol ellenségeid életben maradnak, ha keményen küzdenek, tétovázván azonban elhullanak, halálzónának nevezzük. Halálzonára lelve sose kerüld az összecspást!''

  • [Dr.]Stryker

    csendes tag

    Bf2 -ben a helivezetés nagyon elszurták manőverezhetősége 5ös skálán kb 0-1-et kapna
    remélhetően a desert-conflictba a desert combatos helinek a fizikáját fogja kapni.
    az itt lévő heliket sztem azért csinálták meg így h aki először játszik vekle még az is eltudja vezetni.
    DC (desert combat) ban kb 2 napig tanultam a helivezetést + 2 nap volt h el tudjak találni álló célpontot.
    Majd felrakok a 1 linket h mit tudak megcsinálni a helikel ano akik nem játszottak vele.
    kár h a bf2-t is cs-ípusra akarták megcsinálni.
    Deset conlict-os promo: http://desert-conflict.org/forum/tasters.php
    Iylen pályákra lehet számítani, ekkora csatákra ez talán visszaadja az eredeti Battlefield -es játékélményt.

    ''Azt a helyet, hol ellenségeid életben maradnak, ha keményen küzdenek, tétovázván azonban elhullanak, halálzónának nevezzük. Halálzonára lelve sose kerüld az összecspást!''

  • [Dr.]Stryker

    csendes tag

    válasz Allien #3176 üzenetére

    Hát sztem nem aki akar az ugyis ráveszi a fáradságot h megtanuljon helizni,meg ott ha tudtál akkro tényleg nagy kiváltág volt helizni mert nagy tűzerőt képviseltél... ott 2 rakéta volt 1 tank, ha a realitást néznénk akkor 1 is elég lenne a fell-fire rakétának...
    a stabilizátorknak kösönhetően kevesebb manőverezhetőset lehet a a helivel csinálni...(itt arra is van idő a csapatszállító helinek h ha egymaga van átúljön a geppuskékhoz és megszorj a tályat, és utána visszaüljön... és foyltassa az utját ha ezt DC-ben vki megcsinálná azt megtapsolnám és nem csak 1-2sec-re) 10-20 sec után ott már a földbe vagy vagy annyira elveszted az irényítást, hogy nem tunád menteni.
    jah ezt kb 15-25m-re értem... nem fenn az űrnek a határán.
    nem aza nagy szám ha it megálsz a rud felett csináld meg DC-ben :) key+egérrel. :)
    egyébként a le lehet lőni a repcsiket a helivel...
    a másik meg mikor volt 1 rakéta 1 heli talán a 0,6-os kiegbe...
    a Final (0,8) ott már 3 sztinger kelett.
    DC-ben nem votl h befogja.., ha alacsonyan repült a heli akkro megszívta mert az antitankos kiszedhette 1 föld-föld rakétából.


    [Szerkesztve]

    ''Azt a helyet, hol ellenségeid életben maradnak, ha keményen küzdenek, tétovázván azonban elhullanak, halálzónának nevezzük. Halálzonára lelve sose kerüld az összecspást!''

  • [Dr.]Stryker

    csendes tag

    válasz Allien #3185 üzenetére

    :) igen azok voltak jok meg ott a szűk utcákba is jobban lehetett manőverezni :)
    Lost Village rules de jo volt az a map ! :R
    amikor elindult a pálya akkor az iraqi oldalon lévők kb 95% antitankosnak született ujjá és ropködtek ott a páncélőrő rakéták a helikre :)
    sok ember (én is ) inkább azzal mászkált mert azzal 1 szakaszt el lehett pakolni (földön) meg messzíre i spontosan lehett lőni és nem volt muszály h 100%-ra eltláljam mert megnyekkent
    Én a DC-t a 0,5-ös moddal kezdtem a 0,6-ost hagytam ki egyedül.

    ''Azt a helyet, hol ellenségeid életben maradnak, ha keményen küzdenek, tétovázván azonban elhullanak, halálzónának nevezzük. Halálzonára lelve sose kerüld az összecspást!''

  • [Dr.]Stryker

    csendes tag

    válasz tomcy2 #3194 üzenetére

    keresd fel a http://bfhelp.try.hu/ -t ott miden kérdésedre választ találsz

    ''Azt a helyet, hol ellenségeid életben maradnak, ha keményen küzdenek, tétovázván azonban elhullanak, halálzónának nevezzük. Halálzonára lelve sose kerüld az összecspást!''

  • [Dr.]Stryker

    csendes tag

    Sziasztok!
    VÉNY -nek köszönjük a tegnapi GYAK WAR-t nekünk tanulságos votl és jót tett a caspat morálnak
    Mastur City-n sok tapasztalatokat szereztünk addig még ott nem játszottunk azért is kapátatok el minket mind 2* (de már gyakorlunk rá ;) és várjuk a visszavágót )
    Karkandon látszott h az a mi pályánk mind2 oldalon azért tudtunk nyerni illetve leporgetni, elvenni miden zászlót.

    ''Azt a helyet, hol ellenségeid életben maradnak, ha keményen küzdenek, tétovázván azonban elhullanak, halálzónának nevezzük. Halálzonára lelve sose kerüld az összecspást!''

Aktív témák