Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Allien #4065 üzenetére

    Ja, és ajánlom Mobal elöbbi linkjét! ITT ezt írják (angolul, nem értem):
    ''They are also available to the sniper class of Battlefield 2 who has two at his disposal. In BF2 they are used as anti-personnel mines and are detonated by another player entering a zone 60° in front of the claymore and approximately 10 meters away from it.''
    De, sejtésem szerint 10 méteren belül ''sül el'', 60°-s szöget határolva. Ettől vagytok bekómálva?:B Csak azok halnak bele, akik:
    1. rohannak fejjel előre a ''falnak''
    2. mellettünk rohan valaki fejjel a ''falnak''
    3. már nincsen idő kikerülni, mert pont elénk hajítják, és lefagy a karakterünk pár másodpercre, amíg aktiválódik a cucc
    A harmadik a leggázosabb, tegnap 2x is így döglöttem bele a claymore-ba. Ledobták elém, és hiába fordultam vissza, egy csapattárs elálta az utamat minden alkalommal.:B
    Van egy negyedik is:
    4. -=SoG=-Alien telepíti, és azt nehezebb kiszúrni, vagy már túl késő, mert bele haltál.:B
    Ugyanis, sokan pl. a lépcső közepére rakják, de szó szerint, tehát aki belefordul, az meghal. De, aki óvatossan megy felfele, az megláthatja. Az enyimet nem szokás meglátni.:B

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák