Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz skull2184 #4042 üzenetére

    Ezen nincs mit csodálkozni. Ez van!;)
    Pont tegnap, az SF-ben volt. TV toronyról átmentem a ''szokott'' snipa helyemre. Kilőtt egy ReFLex nevü (kb így írta a nevét, M24-l) csóka. Upsz, mondom, itt, ilyen pózba nem szokás kilőni.:((( Megint átszánkózom, megint kilő (ez a TV torony után a legmagasabb pont, elvileg. Harmadszor is átmegyek, és kiszúrtam a csávót, hasalt egy szomszédos tetőn. Lehasaltam, úgy nem láttam. Közelebb kúsztam, majd meglőttem. Semmi (eltaláltam, de már NEM emléxem, hol). Erre feláll (így beláthatja az egész tetőt, külömben, és M24-l shimán leszedett.:(((
    De van, amikor ugyan ezt én is megteszem pl. a G3-l! Shimán kiszedek néha vele snipákat, max nem az első lövéssel. Főleg az éjszakai pályán jó a G3, mert ugyanis ennek a kasztnak van kampós kötele, és azzal magasabbra lehet jutni, mint egy snipával. Kivéve, ha segítik a snipát a társai!;) Multkor a TV tornyos pályán támadtuk a hátsó házat (dupla zászlós), és éppen G3-l voltam. Feldobtam a kötelet, és voltak nem messze tőlem vagy 5-n. Elkezdtem ''ordibálni'', hogy ''kövess-kövess''. Felmásztam, és jöttek utánnam!:DDD persze, van ennek ellentéte, amikor a Surge pályán az ellenfél legfölsőbb zászlóját támadtuk (ahol van a helije is), ami a rakétakilövő felett van. Oda elvileg 2 irányból lehet feljutni, de eléggé rizikós. Viszont, van egy ''titkos'' alagút, ami felvezet. Hiába ordibáltam, vagy 3x indultam fel, egyszer sem jött senki velem, pedig akkor befoglallhattuk volna, mert nem védte senki azt a feljárót. Van, amikor eszmélettlen csatákat vívok, hogy sikerüljön megszerezni az átjárót. Tudvalevőleg, aki feljebb van, az előnyt élvez ilyen téren, ha okossan beáll a létra tetejére, szinte kiszedhetettlen, főleg ha supportos, monjuk PKM-l.:DDD

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák