Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz A214 #51486 üzenetére

    "„Berobbant a Windows 10”"
    Jah be.. sajnos..
    Ha egy mód van rá inkább ne tedd fel, főleg ne egy olyan gyengus gépre és főleg ne akkor, ha csak netezgettek rajta..... Én most állok vissza 3 nap után 10-ről 8.1-re...
    Nekem nem gyenge a gépem egyáltalán, de olyan erőforrás igénye van a 10-nek, hogy kb 6-8 perc mire tudom használni a gépet bekapcsolás után.. Állandóan dolgozik valamit a háttérben.. Teljesen lefoglalja a gép erőforrásait.. A proci ventim folyamatosan pörög. Sokkal hangosabb a gép...
    A OneDrive amit annyira szerettem 8.1 alatt az is teljesen más és állandóan dolgozik meg szinkronizál amitől használhatatlan a gép..
    Van egy két észrevételem a dologgal kapcsolatban..
    [link] [link]

    Még a végén tényleg igaza lesz sok embernek, hogy folyamatosan gyűjti az adatokat és tölti fel valami szerverre. Nem lepődnék meg rajta...
    A OneDrive-om amiben 2,57gb adat van azt pl 3 napig szinkronizálta és még most sincs vele kész... 120mb-os netünk van.. Egy 10gb-os filmet pár perc alatt letöltök... Mit nyomoronckodik akkor 2,57gb-on?

    Ja és mindezeket úgy csinálja, hogy telepítésnél kikapcsoltam minden létező adatküldést meg mentéseket meg mindent. Szóval önhatalmúlag csinálja..
    Én köszönöm szépen, de nem kérek ebből..

    Csak, hogy ON is legyek.. 5000ft magasságában egy HD5450-et vadássz le apróról...

Új hozzászólás Aktív témák