Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    Nem tudom, hogy csak engem tisztel meg a windows 10 sorra halmozva hibákat vagy mást is.
    Jelenleg úgy érzem, hogy sikerült az MS-nek a windows 8.1 erőforrás kihasználása alatti szintet elérnie a 10-el.

    Pik-pakk felment a rendszer usb-ről. Innentől kezdődtek a sorozatos hibák. Illetve lehet nem is hiba csak valami anomália van nálam...
    Fióknál a felügyeleti biztonság csúszkáját lehúztam teljesen, de minden újraindítás után alap értéken van.. :F
    Következett a Google Chrome telepítés... Azt hittem nem lesz gond.. Hát lett.. Telepítés felénél kék halál...
    Na jó ugorjunk neki még 1x... Reboot.. Gép olyan lassan szedte össze magát, hogy letusoltam mire felállt a rendszer, de még akkor is reakció kb nulla.. Meg akartam nyitni saját gépet amin kb 3-4 percet gondolkodott..
    Elindítottam ismételten a Chrome telepítőt.. A telepítés úgy max az egynegyedéig jutott aztán csak tekert a vinyó, csak tekert,de úgy jó 10 percig nem történt semmi... Bezárni nem tudtam a telepítőt..
    Reset..
    Gép megint behozta hamar a bejelentkező ablakot, de utána ismét egy komplett 2 fogásos ebédet meg tudtam volna főzni míg odáig jutott, hogy tudom használni...
    Chrome telepítő ismét indít... Ekkor már sikerült neki felraknia teljesen, de az is volt úgy negyed óra.
    Ezek után megpróbáltam telepíteni a legújabb Catalyst drivert... Indít elkezdi.. Kiválasztom az Egyéni telepítést. Az után még elindultak a csíkok és behozta az opciókat.. Kiszedtem a pipád a Gaming Evolved elől, mert nem használom.. Telepítést folytat.. Na itt már csak állt az egész telepítés.. Csíkok meg sem moccantak úgy fél órán keresztül.. Ja és mind ezek közben használhatatlan a gép, mert olyan lassú..

    Táp lekapcs :((( szobából ki és eljöttem dolgozni....

    WTF????
    Este folytatom tovább...

    Nem tudom mi lehet... Hátérben folyamatosan dolgozik valamit? Vagy ennyire megsínyli, ha nem SSD-re van telepítve?
    Kész vagyok tőle..
    Win8.1 tökéletesen minden gond nélkül ment.. Telepítgethettem 3 dolgot is egyszerre meg mehetett a torrent meg közben netezhettem és semmi gond nem volt...

    Remélem csak kezdeti nehézségek..

Új hozzászólás Aktív témák