Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fleto93

    tag

    Sziasztok!

    Nem találtam alkalmasabb topikot, remélem jó helyre írok.
    Jelenleg egy SSD van a laptopomban a HDD helyén, és most szeretnék egy HDD-t betenni optibaybe. A kérdésem arra vonatkozna, hogy mi az optimálisabb elrendezés:
    1, SSD a HDD helyén, HDD az optibayban
    2, HDD rendesen, SSD az optibayban

    Sajnos nem találtam erre jó választ eddig. Ami miatt érdekes lenne ez számomra az a Free Fall sensor (védi az optibayben lévő winchestert?), könnyebb szerelhetőség (HDD-t nagyobb valószínűséggel veszem ki, ezért talán kényelmesebb lenne az optibayben), bármi ami nekem nem jutott eszembe... :)

    A konkrét gép egy Dell Latitude E5430.

    Válaszotokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • Fleto93

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Dell Latitude E5430-am. Lejárt a gari 2 hónapja, szóval időszerű volt, hogy el is halálozzon...
    Amikor próbálnám bekapcsolni, akkor felvillannak a ledek, a bekapcsoló led világít, és semmi más nem történik.
    Néhány próbálkozás után bekapcsol rendesen, ilyenkor ezt írja ki: "Alert! Keyboard initialization failure". Nyomok egy F1-et, tovább megy a Windowsba, és ilyenkor a következő leállításig hibátlanul működik.
    Szétszedtem, Winyó hibátlan, RAM-ok jók. Próbáltam az elemet is levenni, nem segített.

    Van valakinek tippje, hogy mit lehetne még tenni? Esetleg egy tényleg gyors és megbízható szerviz Pest környékén? Elég sürgős lenne, munkaeszközöm...

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák