Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz rgeorge #7114 üzenetére

    A gép második tulaja öcsém, használtan vettük. Euronicsból való (azt már nem tudom pontosan melyikből de az gondolom mindegy visszavihetem bármelyikbe). 2012 január végi vásárlás, mi az első tulajtól szeptemberben vettük meg. Garjegy, számla meg van, adásvételit írtunk. A géphez van egy +3 éves euronicson garbővítés ami feláras volt. Tehát elméletileg 2 év gyári + 3 év euronics gar = 5 év van rá. Az euronics garira is rákérdeztem a call centeresnél kívácsiságból, fogalma nem volt róla hogy ez mit takar, hívjam fel az euronicsot. Tudtommal ugyanúgy vonatkozik mint a gyári garancia.

    Szerk.: Garanciafutárt kérhetek, azt mondta a call centeres. Vagy visszavihetem egy szervízbe is de nem ott javítják hanem küldik fel pestre, azt mondta a call centeres. Ha garancia futár lesz belőle, akkor az eredeti papírok fénymásolatát adjam oda? Hogy nálam is maradjon valami. Plusz, az adásvételiről is nem ártana egy fénymásolat, nem?

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák