Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Impressa #5842 üzenetére

    Szia, köszi. Más gépeknél még soha nem csinálta ezt a Pen. Ezt is csak az egyik USB3 csatin produkálta. A notebook még nagyon új, nincs vele sok tapasztalatom, de a jelenség után próbálgattam másik pendriverokkal is és azokkal nem volt venti pörgetés.
    A disk error néha jelenik meg a naplóban és akkor is csak csatalakoztatáskor. Másik Win7 alatt is néha van ilyen naplóbejegyzés, keresgéltem leírást a neten, de arra jutottam, hogy mivel teljesen jól működik a Pen figyelmen kívül hagyhatom a naplót, állítólag ilyet az is okozhat, hogy nem olyan gyorsan tölti be a drivert hozzá a Win.
    Amúgy ez egy 4GB-os pen és csak egy 200Mb-os rendszer lemezképkezelő program van rajta, ami nagyon fontos, de csak 3-4 havonta 1x van rá szükségem. Már sok ilyen felület tesztelő programmal néztem és semmi gond nem volt. Most is csak a venti pörgetés miatt ijedtem meg, hogy nehogy valami gondot okozzon.
    Lehet semmi köze, ezért kérdeztem rá, hátha valaki tudja, hogy ha mégis lenne vezérlési hibája a pendrivenak, akkor az okozhat-e kárt egy gépen, amire kötöm.

Új hozzászólás Aktív témák