Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz Imi91 #6315 üzenetére

    Nos, végül kiderült, hogy nem is szakítottam el a videokábelt, csak egy celluxot, ami rá van applikálva.
    Mindegy, ez már kuka.
    Amúgy az ilyen szétszerelésekor mindig átkozom a gyártókat, mert nagyon nehéz szétszerelni a kütyüiket.
    Ezzel az erővel műgyantába önthetnék az egészet, akkor senki nem szedné szét, vagy akár vasöntvénybe, hogy röntgennel se lehessen átvilágítani. Ennél a kijelzőnél a videokábel konkrétan úgy rá van hegesztve az alaplapra, hogy harapófogóval sem lehetne kiszedni. Megpróbáltam csipesszel is, de inkább letört a műanyag foglalat egy darabkája.

    Ezek a kütyük a mérnöki tudományok szégyenét jelentik. Kis túlzással. Kezdve azzal, hogy az USB-t csak egyféleképpen lehet bedugni, folytatva az alaplap és a CPU, GPS-modul stb. merev, összeforrasztott szerelésén át sok mindenig. Az SD-kártyát se felejtsük ki!
    Én pár éve már kivertem emiatt a balhét, több fórumon mindennek lehordtam a mérnököket, magamat kivéve☺. Lett amúgy szerintem foganatja, mert pl. az USB új szabványa már olyan, hogy ki/be-fordíthatod, és van már moduláris okostelefon is, de olyan drágán mérik, mint a platinát. Gondoltam, írok nekik, hogy tiszteljenek meg egy ingyenpéldánnyal, de ha ők ezt nem érzik maguktól, akkor nem fogok én tolongani, megveszem az olcsó kínai koppintást, amely néha azért bejön.

    @Somatom:
    Volt már több androidos tablet navigátorom, tényleg pocsékok voltak, így vagy eladtam, vagy elajándékoztam (nem nézték a fogát ☺). Bluetooth GPS-sel mindegyik felturbózható!

    Most kinéztem egy 7 colos kínai csodát:
    800x480
    Bluetooth, FM Transmitter, WiFi
    CPU: MT8127A Quad-core Cortex-A7 1,3 GHz
    RAM: 512 MB
    ROM: 16 GB
    Android 4.4

    Meg fogom venni!

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák