Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz fery02 #6225 üzenetére

    A telók, Tabok általános célú eszközök. Amolyan mindenesek és ami mindenre jó, az igazából semmire sem. Van bennük GPS vevő, de nem olyan pontos, mint egy PNA -ban. Aztán ott vannak a háttérfolyamatok. Ha a navi fontos, akkor az eszköz ne foglalkozzon mással navi közben. Ne fogadjon hívásokat, vagy szinkronizáljon e-maileket. Én kamionozok. Látom, hogy a többiek miket használnak. Szinte mindenkinek a telóján, Tabján van navi. Tartaléknak. De nem tudok olyanról, aki ne célhardvert használna a mindennapokban. Én is ragaszkodom a sajátomhoz, mivel "egyedi". Fontos munkaeszköz, ezért nem engedem, hogy más hozzányúljon. Tőlem lehet bármilyen navi egy autóban, azon biztos nem az a skin lesz, mint amit megszoktam, kiismertem, kitanultam. Azt sem tudhatom, hogy milyen térképállomány van rajta, pedig az nagyon fontos. Ráadásul maga a PNA egy 20 ropis kütyü. Sztem ennyit röhögve megér az a szolgáltatás, amit nyújt. Nem érdemes lemondani róla azzal, hogy a telóban is ott van ugyanaz, mert az nem ugyanaz. Hacsak, nem csinálsz PNA -t a telóból, Tab -ból.

Új hozzászólás Aktív témák