Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    Hello!

    Adott egy Android 4.4-es Honor 6 teló hetijegyes mobilnettel EU-ra. EB-re utaznék vele, idő nagyon szűkös lesz, ezért olyan szoftvert keresek, ami az alábbiakat tudja:

    - létezik hozzá offline térkép
    - a forgalmat mutatja
    - mutatja legalább a fix traffikat (tudtommal csak a Waze full real-time)
    - pontos a térkép
    - pontos a tervezés
    - nagyon nagy dugó esetén újratervez és levisz az útvonalról IDŐBEN
    - minden tekintetben megbízható

    Sokat kérek? Nem baj, ha nem ingyenes, csak működjön normálisan, nekem megéri a pénzt.

    Amiket próbáltam:

    Waze
    előny: online infók jók
    hátrány: a térkép nagyon alap, nincs offline, sokszor későn vinne le, nem stabil, eszi a netet meg az akkut, hogy már olvad a teló

    Nokia Here
    előny: valamivel stabilabb, van offline, pontos is
    hátrány: nem mutatja a fix traffikat és a dugóelkerülést még nem próbáltam vele, illetve nem tudom mit szólna a teló, ha azt mondanám, hogy használja az offline térképet, de az infók jöhetnek online

    Navigon
    előny: a Here térképét használja azt hiszem, de szemléletesebb, meg valamivel több traffit mutat, de közel sem mutatja az összes fixet
    hátrány: nem tudom, hogy oldható meg vele az offline térkép

    GoogleMap
    hátrány: offline térkép nincs rá tudtommal, fix traffikat ez sem nagyon mutatja

    Tudom mindenki másra esküszik, de létezik, ami a felsoroltak közül mindegyiket tudja? Bármilyen megoldás érdekel, haxolos, fizetős akármi. Természetesen csak egy szoftvernévre vagyok kíváncsi többit megoldom valahogy. Ha bármi hülyeséget mondtam volna, javítsatok ki, nektek valószínűleg nagyobb a tapasztalatotok.

    Köszi

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák