Hirdetés

2015. augusztus 5., szerda

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

(#5851) Garsza

Garsza
(őstag)

Helló van egy Garmin NÜVI 250W Készülékem tudnátok nekem abban segíteni hogy tudok rajta térképet és esetleg szoftvert frissíteni?

Asus Maximus VII Ranger/Intel I5-4690K/2x4GB 1600MHz Corsair Vengeance/Asus STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5/Corsair Force GT 120GB/Cooler Master Real Power 620/ Alpenföhn Brocken/ LG E2370

(#5852) nemcso válasza Garsza (#5851) üzenetére

nemcso
(senior tag)

Letöltöd a Garmin honlapjáról a Garmin Express programot (az oldal a program használatát is elmagyarázza).
A programot elindítva beregisztrálod a termékedet, majd ezután már lehetséges a Garmin szoftver és térkép frissítése. (A térképeket csak vásárlás útján tudod így megújítani, egyéb módja a neten fellelhető.)

Legújabb térkép a 250W -re : City Navigator Europe 2016.10 NT
Legfrissebb szoftver verzió : 7.60

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#5853) Henker2 válasza Henker2 (#5840) üzenetére

Henker2
(VIP)

Ebben akkor senki? :U

(#5854) bb0t

bb0t
(senior tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Van itt nálam egy Garmin Nüvi 50LM típusú készülék. Anno mikor megvették én raktam fel rá a térképet, és most megkértek, hogy frissítsem. Fent van a gépemen a Garmin Express nevű progi és odaáig jutok, hogy csatlakoztassa a készüléket. Csatlakoztatom ami ilyenkor elkezd töltődni de a program nem ismeri fel. Az intézőben sem látom külön külső meghajtóként. Hogyan tovább? :U

[ Szerkesztve ]

Lépjünk ki az éjbe, s kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát! | Olympus E-PL3 | Kindle 5 | LG G2 | http://www.flickr.com/photos/buffybot/

(#5855) nemcso válasza bb0t (#5854) üzenetére

nemcso
(senior tag)

A Garmin is mutatja a kapcsolódást, a zöld csík töltődik a képernyőjén ?
Ha nem csinál semmit, próbáld meg másik usb adatkábellel a PC-re való csatlakoztatást.

(#5856) Ganz-[HUN]

Ganz-[HUN]
(Ármester)
LOGOUT blog

sziasztok
google maps-ban nem tudok offline térképet letölteni, mert azt írja hogy nincs útvonal kijelőlve amikor azt már megadtam.

mit tehetek?

[ Szerkesztve ]

Éhes vagy? Egyél egy falat falat! /// Árazgatós-PH!-zhatós gép: PowerBook G4 1,67GHz (PowerBook5,6); Surface Pro 1st gen. 128GB; X58A-UD3R r2.0, W3550, 4GB 1333MHz, GIGABYTE GV-R485MC-1GH passzív HD4850@aktív

(#5857) Doky586 válasza Ganz-[HUN] (#5856) üzenetére

Doky586
(őstag)

Hogy lehet letölteni offline térképet hozzá ?

(#5858) Ganz-[HUN] válasza Doky586 (#5857) üzenetére

Ganz-[HUN]
(Ármester)
LOGOUT blog

[link]

a mi van ha nem jelenik meg az offline térkép letöltése sem-en is átmentem.

Éhes vagy? Egyél egy falat falat! /// Árazgatós-PH!-zhatós gép: PowerBook G4 1,67GHz (PowerBook5,6); Surface Pro 1st gen. 128GB; X58A-UD3R r2.0, W3550, 4GB 1333MHz, GIGABYTE GV-R485MC-1GH passzív HD4850@aktív

(#5859) Doky586 válasza Ganz-[HUN] (#5858) üzenetére

Doky586
(őstag)

Ezt a leírást már láttam, de teljesen hibás, vagy más verzióra van..

Sok próbálkozás után sikerült letöltenem, de semmi haszna. Sajnos Magyarország és Szlovákia területén nincs letölthető térkép a próbálkozásaim alapján; de amikor átgörgettem a térképet egy kis lengyel falu fölé, azt simán letöltötte offline térképnek... :((

Így marad az online verzió. Vagy a Here..

(#5860) Ganz-[HUN] válasza Doky586 (#5859) üzenetére

Ganz-[HUN]
(Ármester)
LOGOUT blog

Here? Ez micsoda? WP-ken láttam.

(#5861) Doky586 válasza Ganz-[HUN] (#5860) üzenetére

Doky586
(őstag)

Nem találod hol a HERE-d?

Ha regisztrálsz sccountot, akkor a PC és a telefon összeszinkronizál.
Teljes világméretű offline ingyenes térkép. PC+Android+Winphone+alma

(#5862) tejszi199803

tejszi199803
(kvázi-tag)

Sziasztok azt szeretnem hogy ha a nokia here programban offline modban leterek a kijelolt utrol akkor ujratervezi nekem internet nelkul ugye ?

Elore is koszi a valaszt :R

(#5863) stmiklosi válasza tejszi199803 (#5862) üzenetére

stmiklosi
(fanatikus tag)

Igen..
Az IGOban lehet tiltani/engedélyezni..
Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#5864) Ganz-[HUN] válasza Doky586 (#5861) üzenetére

Ganz-[HUN]
(Ármester)
LOGOUT blog

Köszi. :R

(#5865) egykettő

egykettő
(fanatikus tag)

Sziasztok!

iGO-ba lehet valahogy állítani, hogy hamarabb szóljon ha le kell térjek, mindig későn szól és hírtelen reakcióra kényszerít.

(#5866) stmiklosi válasza egykettő (#5865) üzenetére

stmiklosi
(fanatikus tag)

Szevasz!

Úgy tudom nem lehet.. (melyikbe? 8.0, 8.3, 9.x)
De miért is? Szól 800-al, 300-al előtte és utána következőnél erre-arra..
Ez szerintem elég, meg fél szemmel lehet látni a nyilat, bár nem igazán van szükség rá-

Üdv: StMiklos

Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

(#5867) V.Stryker

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sziasztok,

Kaptam egy GPS-t (PNA) és jelenleg iGO 8 van rajta, ezzel kaptam. Viszont elég gyenge a hardvere, 64MB-ram van benne, stb. Visszatennék egy régebbi programverziót, ami még vígan elszalad ezen. Az lenne a kérdésem, hogy melyik az az IGO verzió, ami a most megjelent idei térképekkel még kompatibilis?

Segíts magadon, mert az Isten megöregedett!

(#5868) Somatom válasza V.Stryker (#5867) üzenetére

Somatom
(PH! nagyúr)

PNA -ra nem tudsz másik IGO -tenni legálisan. Illegális megoldások taglalását meg nem engedi a fórumszabályzat.

My name is User. Super User! ZOPO ZP999 XXX

(#5869) Prime110 válasza V.Stryker (#5867) üzenetére

Prime110
(fanatikus tag)

Kapcsold ki - ha vannak - a 3D-s épületek megjelenítését, az nagyon tudja fogni a HW-t, hátha jobb lesz ezzel.

Lancia k 2.4; PSN ID: Astron110

(#5870) V.Stryker válasza Somatom (#5868) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Akkor másképp kérdezek, hogy megfeleljünk a szabályzatnak, mert szerintem nem kértem,hogy melyik torrentről ránthatom le a fizetős szoftvert.... de értem mit mondasz és igazad van, de nem ez volt a kérdés.

A kérdés az, hogy milyen 64MB rammal rendelkező, nem túl erős hardverrel megáldott, PNA-t vegyek, amihez gyárilag van iGo, ami jól fut és még pont az új térképfrissítéseket megvehetem rá?

Prime110: Ez már megvolt és rövid távon tök jól működik, de egy Németországba való utat vagy negyedóráig tervezett.

[ Szerkesztve ]

(#5871) Lacko32

Lacko32
(kvázi-tag)

Üdv mindenki!

Kérdésem a következő: Milyen navigációs programot tudnátok ajánlani Sony Xperia E4G tipusu készülékre? 960*540-es felbontás,lehetőleg iGo kellene. iGo Primo v9.6.29.a tipussal próbálva,az valami licenszelési hiánnyal küszködött,majd leállt. (másik két készüléken ezzel a hibával nem állt meg,azokon müködött hibátlanul)
Esetleg valamelyik korábbi tipus vagy jelenlegiből valamelyik müködne?
Előre köszönöm és várom segitő hozzászólásaitokat. :R :R

Ha játékot szeretnél GYORSAN,és a legjobb áron,itt megveheted kedvencedet: https://www.g2a.com/r/adam-leslie

(#5872) Somatom válasza V.Stryker (#5870) üzenetére

Somatom
(PH! nagyúr)

Azon is múlik, hogy hogyan használod. Kíméletesen sztem Primo is mehet, ha, pl. nem használsz útvonal mentést, nem terveztetsz egyszerre, kontinensnyi távokat, a nyilat használod, nem csicsamicsa autócskákat, normál hangot használsz, nem TTS -t és kihagyod a 3D -s épületeket, meg a domborzati megjelenítést. Valamint, külön SI -vel sem terheled (bár, egy TotalCommander "életmentő" lehet). Sztem ezek nélkül is jól használható egy PNA.

(#5873) Henker2

Henker2
(VIP)

Üdv!

Egy Mio moov 330 -as készülékhez létezik még letölthető térkép?

A legfrissebb lenne a legjobb persze!

Tudtok segiteni?

Köszi

(#5874) Infinity70

Infinity70
(kvázi-tag)

Sziasztok!
Jó barátomnak van egy 2002-es Volkswagen Sharanja ,navis,de nincs hozzá cd-je vagy dvd-je (sajnos én nem tudom mivel lehetne működtetni) Tudna valaki tanácsot adni hogy lehetne a navit életre kelteni ? Nagyon köszönöm a válaszokat

ZTE V5 Red Bull 3G Smartphone Snapdragon MSM8226 Quad Core 2GB 8GB 13.0MP Android 4.2 WCDMA és Xperia Z3

(#5875) peete88

peete88
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Adott egy WayteQ x960BT navigáció.
Ezen kéne újra tegyem vagy frissítsem mert lassú.
utána pedig egy iGO primo-t kellene fel tennem rá.

Tudnátok ebben nekem tippeket adni. Hogy a ROM frissítés h kellenbe végre hajtani?

köszönöm előre is a segítséget és a válszokat

(#5876) Prime110 válasza Infinity70 (#5874) üzenetére

Prime110
(fanatikus tag)

VW Magyarországnak szerintem kell lennie gyári CD/DVD-nek.

(#5877) holozis_HUN

holozis_HUN
(fanatikus tag)

Hali!

Tudtok olyan Gps térképet, amin rajta van a duna teljes szakasza?

Köszi! :)

El errar es humano y el perdonar, divino. SONY Xperia Z3

(#5878) nemcso válasza holozis_HUN (#5877) üzenetére

nemcso
(senior tag)

Dunai hajózási térkép Garmin-ra

(#5879) Prime110 válasza nemcso (#5878) üzenetére

Prime110
(fanatikus tag)

Jól megkérik az árát...

(#5880) Somatom válasza Infinity70 (#5874) üzenetére

Somatom
(PH! nagyúr)

Egyik cimborám egy USA piacos Tuareg -gel küzdött ugyanezzel. Ha jól emlékszem, akkor az Audinál, ha megveszed a CD -t, akkor utána lehet cserélni némi ráfizetéssel. A VW -nél viszont új pakkot kell venni. Nesze neked népautó! :) Végül talált a srác vmi "nemzetközi nagymestert", aki áthidalta neki ezt a problémát, de az sem volt olcsó mutatvány.

(#5881) egykettő válasza stmiklosi (#5866) üzenetére

egykettő
(fanatikus tag)

9.x Városban kevésnek érzem, de akkor majd megszokom.

(#5882) tepenzed

tepenzed
(senior tag)

Kipróbáltam a hétvégén a Waze-t Budapesten és folyamatosan elvesztette a gps jelet. Lehet hozzá köze annak, hogy a mobilnetem már sebességkorlátozás alatt van? De attól még a gps vételnek nem kéne megszakadni nem? Más programban nem szakad meg

Btw Waze-n kivül van még jó androidos gps Budapesten? IGO szerintem elég fos, összevissza beszélt és hülye utakra vezetett volna (legalábbis az ingyenes szülinapi)

[ Szerkesztve ]

Aki ülőlabdát (fitnesz labdát) használ üléshez,írjon pls :D

(#5883) V.Stryker válasza tepenzed (#5882) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Volt ilyen nekem is. Waze gond volt úgy emlékszem. Aztán magától helyre állt.

(#5884) Somatom válasza tepenzed (#5882) üzenetére

Somatom
(PH! nagyúr)

Nekem ez hardverhibának tűnik.

(#5885) Prime110 válasza tepenzed (#5882) üzenetére

Prime110
(fanatikus tag)

Tulajdonképpen lehet, hiszen talán egy navigációs program sincs annyira nethez kötve (forgalmi adások, "wazerek" jelentései, stb.), mint a Waze, ettől függetlenül lehet persze HW hiba is, vannak tesztelő progik android alatt, próbáld meg az egyikkel illetve ha MTK-s a telefonod, akkor javaslom az MTKTools nevű programot, az minden HW elemet képes diagnosztizálni működés közben.

(#5886) Infinity70

Infinity70
(kvázi-tag)

Köszönöm a válaszokat!

Másik kérdésem az lenne ,hogy Subaru Forester 2010-es autó navigációjára nem e tud valaki magyarítást és kelet európai térképet ?

ZTE V5 Red Bull 3G Smartphone Snapdragon MSM8226 Quad Core 2GB 8GB 13.0MP Android 4.2 WCDMA és Xperia Z3

Útvonal

Fórumok  »  Navigációk  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2015 PROHARDVER Informatikai Kft.