Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • herrká

    senior tag

    Sziasztok!
    Beírom ide is, mert a szaktopik halódik...
    Nekem egy Navon N350-em van. Eddig úgy-ahogy jól működött. Naviextrassal frissítgettem, amíg lehetett. Sajnos az utolsó, 2012 Q1(?)-es frissítés óta, minimum 15-20perc, mire elindul. Lát néhány holdat, de piros, majd sárga, és ez ismétlődik, míg egyszer csak váratlanul megszólal, hogy merre.. Eddigre már 20km-ert is elmentem...
    A legváratlanabb helyzetekben lefagy, stb.
    De nem csak ez a problémám! Újabban indításkor kiírja, hogy helyezzem be a kártyát! Ami természetesen benne van!!! (gyári, eredeti minden, IGO8)
    Megoldást tud ezekre valaki? Azt olvastam, hogy csak eredeti szoftverrel mennek a navik.
    A biztonsági mentések, másolatok pedig nincsenek már meg. Újra kellett telepíteni a PC-t nemrég.
    Ha behal teljesen az IGO8 kártya, van valamilyen megoldás? Vagy vennem kell sok pénzért újat?
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák