Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    Kihívott egy ismerősöm magához, hogy nézzem meg a gépét, mert az XP-je a betöltő csíkok futkosása után mindig újraindul majd kiírja, hogy Normál vagy Safe mód indítást kér. Beléptem Safe módba, letelepítettem minden gyanús dolgot, futtattam a CCleaner registry tisztítóját, utána az sfc / scannow-t, és valamennyire sikerült megcsinálni a gépét, mert most működik, tudja is használni, de néha 2x le kell futnia a boot-nak, tehát előszörre a csíkok után most is újraindul, de második indulásra a Normál mód választása után már belép az XP és minden jó. Most így használja.
    De mit javasoltok, mit lehetne még csinálni a géppel, hogy ne induljon újra egyszer sem? Csináljak egy scandisket automatikus javítással? Ha az XP-t rátelepítem önmagára, akkor elvesznek a programok, Outlook levelezés, stb., vagy hogy is van ez?

    (#48900) VoidXs
    De az sfc /scannow az nem az? Vagy a telepítőlemezről gondolod? Már olyan régen volt XP-m, hogy nem is tudom, ott van ilyen, hogy windows javítása?

    [ Szerkesztve ]

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák