Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz #48613632 #25168 üzenetére

    Van az fsp tapom, ami a zarlatos vga gepbem volt. Gepeztem, egyszer csak leallt a gep magatol. Elvittem a vga t egy szakihoz, es kicserelt benne egy kis hat nyolclabu kis mini alkatreszt mert kipukkant. Csereles utan inditotta volna a gepet, es ugyanolyan sz r lett mint volt. Levagta a tapot. A szaki mondta h zarlatos lett a vga valami miatt. Tulfeszt kaphatott. De probaltam az asus tapommal is inditani, hatha beindul a gep, hat nem indult be! Aztan hagytam a francba ezt a gepem, es a regebbi gepemet raktam ossze tegnap, es nagyot szivtam vele, mert nem elesztette fel a monitort, sot nem sipolt az alaplapi speaker, ha a memo, vagy vga vagy a proci ki volt veve a gepbol. De a gep ment. Kiderult most, hogy az asus tapom szallt el(amit az ujabb gepbe probaltam elotte par hettel a zarlatos vgaval) az fsp tappal megprobaltam a regi gepwm, beindult ugyanugy hardverek nelkul, de mar a speaker sipolt ahogy azt kell neki! Visszatettem a vgat a memot, a procit, es az fsptappal inditottam a gepet... Es lass csodat: beindult a gep! Ezert kerdeztem, hogy a zarlatos vgat megert fsp tapot belerakhatom e a regi gepembe... ???

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák