Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmisi99

    addikt

    Lenne egy nagyon fura pc-s anomáliám.
    Adott két gép A gép:socket 478 drr1 codegen táp amit később kicseréltem egy használt fsp tápra amivel pár hétig ment is szépen. B. gép socket 478 ddr1 az előbb említett fsp táp.
    Folyamatosan szarakodott az A gép a ramokkal ide oda kellett rakni akkor jó volt egy ideig majd csomószor alig lehetett visszahozoi az életbe mert nem volt kép csak a ventik mentek. Most megint azt játszotta, hogy se kép se hang csak a ventik pörögnek. Jó fogom az A gépet ez már nem mehet így tovább, előszedtem a régi de tökéletesen működő B gépet. Először mondom magamba letesztelem nehogy pórul járjak addig nem rakom be a gépházba. Beleraktam mindent ami az induláshoz kell (proci, hűtő, vga, ram, tápot bedug) és itt is a ventik mennek se kép se hang. Próbáltam más rammal egyikkel se jó pedig némely ramok egyike abban a lapban ment évekig vígan aztán a szekrénybe száműztem szóval elméletileg jó. A proci más az alaplap más a ram más a táp ugyan az de azzal nemhinném hogy gond van. Mégis mi a fene lehet a gond?
    Két hasonló gép más alkatrészek ugyan az a hiba. Többféle ramot próbáltam végig az összes ramslotba.

Új hozzászólás Aktív témák