Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • macy49

    tag

    válasz macy49 #25355 üzenetére

    Bocs! Javítás: LG-t akartam írni, és gyakrabban Tudod.... :R

    [ Szerkesztve ]

    A gravitáció akkor is hat, ha már nem veszünk róla tudomást

  • Blaze71

    őstag

    válasz macy49 #25355 üzenetére

    Saját tapasztalatom alapján a sima DVD olvasók rendkívül sokáig húzzák. Nekem is van egy kb 5 éves LG és egy kb 4 éves PIO olvasóm, amik tökéletesen mennek, viszont kissé lassan olvasnak. Mindegyik mellett van egy-egy NEC SATA író, ami viszont úgy ír és olvas, mint a szél. Ha hagyom maxon pörögni, akkor 10-11 perc egy teljes, 4,38 gigás lemez másolása. Viszont a nagy sebességnek ára van, mert a rosszabb lemezeket, vagy ami már karcos, nem igazán akarja olvasni. Végülis ezért tartottam meg a régi olvasókat, mert azok lehet, hogy lassan, de többnyire mindent kiolvasnak. Na, igen. Van amit már ezek sem, az mehet a kukába. :) Az írókról meg csak annyit, hogy a mostani NEC-k elég jónak tűnnek, illetve előtte elég sok típus megfordult nálam az LG kínálatából és azok is jól bírták. Nem is annyira időben, mint inkább megírt lemezben. Samsungról nincs jó tapasztalat, nagyon megbízhatatlan. Ismimnek talán ha 3-4 lemezt sikerült megírni vele kb egy év leforgása alatt, aztán megadta magát. Szerencsére még éppen garis volt. Pioneer írókról sok jót hallottam, de sokan mondták azt is, hogy azzal mindegy mennyi lemezt írnak meg, 2-3 évesen úgyis meghalnak. Se cáfolni, se megerősíteni nem tudom, mert nekem még PIO íróm nem volt.

    DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

  • jani00

    tag

    válasz macy49 #25355 üzenetére

    haló

    Na-na csak óvatosan én nem mondtam ,hogy rossz az LG 1 szóval sem! Mindössze annyit mondtam ,hogy pl LG Samsung sokkal jobb monitorgyártásban vagy egyéb technikában.Az én plextor írómban 1x robbant szét lemez (Betettem az eredeti gta 3 mat és 1x csak azt írta ,hogy nincs bent a lemez.Fülhallgató volt rajtam nem halottam semmit amikor kinyitottam csak lemezdarabok fogadtak.Ettöl függetlenül az az író még a mai napig is 6 ÉVE! dolgozik.Igaz,hogy csak cd-t ír ,de nemvolt olyan cd amit nem írna.Ah igen és amikor megláttam azt hittem megüt a buta,de szerencsére nem történt tragédia az íróban semmi kár nem történt.) Szóval kinek a pap kinek a papné, nekem mind1 mit veszel isten áldjon remélem sokáig fogja húzni melletted ,de én a plaxtor és a pioneer ra esküszök.Persze lehet ,hogy te az asusra meg az LG re ezzel semmi gond nincs szíved joga.Mivel nem tudom igazán melyik a jó így csak rábökök a boltban 1 re és azt veszem meg...

    [ Szerkesztve ]

    "Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." (Petőfi Sándor)

Aktív témák