Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz Satyricon #16729 üzenetére

    Na rájöttem, hogy kell megcsinálni, pofon egyszerű volt megoldani! Elmondom mit kell tenni, hátha valakinek tudok ezzel segíteni majd.

    Nyitni kell egy másik fiókot, abba kell bejelentkezni. Aztán a jobb egérgombbal 1et kattintani gyorsindítóra, majd tulajdonságokra. Bejön az Asztal megjelenítése tulajdonságai. Az általános fülön a hely-nél van egy elérési út, ez vezet a gyorsindító helyéhez. Ezt megkeressük a Total Commanderbe. Nekem C:\Documents and Settings\*****\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch. Úgy kell csinálni, hogy a TC-ben az egyik oldalon a "hibás" vagyis a gyorsindító nélküli elérési út legyen, a másik oldalon pedig az új felhasználói fiókos(ahol van gyorsindító). Aztán nincs más dolgunk hátra, mint a Quick Launch mappát és tartalmát át kell másolni a hibás, vagyis a gyorsindító nélküli felhasználó mappájába, majd újra kell indítani a gépet! Ennyi. Így olvasva kicsit bonyolultnak tűnhet a dolog, de egyáltalán nem vészes. Ennél jobban nem tudom leírni nektek, de ha kérdésetek van ezzek kapcs.ban, természetesen segíteni fogok!

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

  • Boxi88

    őstag

    válasz Satyricon #16729 üzenetére

    Start menü -> Kattints a képre -> majd a "vissza" gombra -> és bal oldalt ott az "új fiók létrehozása"...

    Szerk.:
    Most látom (#16731), hogy közben sikerült...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák