Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dregpeter

    tag

    válasz royalka #4966 üzenetére

    Akkor mi lehet a probléma? mondom, a gép másfél hete van össze szerelve, eddig jol müködött, reggel volt olyan problémám, hogy nem adott képet, és a DVI-os kábelt áttettem VGA ra de az se volt jo majd vissza és megint nem volt jo, de aztán valahogy rendbe jött.

    Majd a nap folyamán ha valami 3D-s játékot ( alkalmazást) elinditottam, akkor hirtelen ujraindult, de gondolom ez valami virus miatt történhetet. merrt rootkit meg ilyenek leirtása után nemcsinálta.

    Elromolhatot valami?

    leirom kicsit érthetőbben: Gépem: 1 gb kingmax ram 800mhz, intel cd2 e6550, p35 ds3 alaplap, Cheiftec 450 W táp, ati x1950 pro vga,, másfél hete szereltem össze rendesen müködött, de kivettem belöle egy ATA vinyot és a satást hagytam benne amin a winxp van. aztán nem akar beindulni, ugy Bootol, hogy a vinyohoz még hozzányul, hallom hogy ''felismerné'', tehát a rendszer elindulna, de megáll, ujra indul, ugy hogy nem áll le telejsen hanem utána ujra probálkozik, ki be kapcsol, a gépben minden uj, semmi se hazsnált csak a satás vinyo az nem uj

    Képet se ad, sötét a monitor kb 3-4 másodpercig csinál valamit és ujraindul, a Hdd -t nem menetközben hanem kikapcsolás után vettem ki.

    Vélemény?

    Az élet mndig olyan, amit nem mindig lehet szeretni, de egyet mindenki szeret MEGKÖNYEBBÜLNI

Aktív témák