Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saby97

    tag

    Sziasztok!

    Haverom konfigja egy régi Fujitsu Siemens office gép, ebbe veszeget új alkatrészeket.
    Kinéztem neki egy Core 2 Duo E6600-at, mert olcsó, és a Celeron D346-hoz képest hihetetlen teljesítményű :DDD

    A gond csak az, hogy amikor az új procit beletesszük a gépbe, akkor semmilyen képet nem ad, ráadásul a monitor szerint "NO SIGNAL", tehát szerintem azt sem tudja a gép, hogy van benne processzor. :))

    Itt felvetődik pár gondolat, hogy "ti hülyék, miért nem néztetek előre specifikációt, hogy támogatja-e, stb...". Hát az a ciki, hogy úgy-ahogy néztünk, de a Fujitsu oldala olyan szinten használhatatlan, hogy öröm nézni...

    Az alaplap specifikációban (mármint amit találtunk) ezeket tudtuk hasznosítani: "up to 1066Mhz FSB", "Core 2 Duo support". Ezek alapján vetettem vele Core 2 Duo E6600-at.

    Az én gépemben is teszteltem a "jelenség" után és nálam jó a proci, tehát BIOS update gyanús lett a dolog, de a Fujitsu olyan szinten elintézte, hogy semmit ne tudjon kezdeni vele, hogy sem CPU support, sem BIOS frissítések nincsenek az oldalukon. :(((

    MSI Live Update 5 szerint pedig a legfrisebb BIOS van a lapon... :W

    Alaplap típusa: Fujitsu Siemens D2151-A1;

    Esetleg ha valakinek van ötlete, esetleg ilyen problémája volt és megoldotta, annak megköszönöm ha elereszt egy kommentet :)

    Válaszokat előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák