Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • xedamin

    tag

    válasz batmab #13499 üzenetére

    Ha nem haragszol, beírom ide amit privátban küldtél nekem. Hátha tud valaki még okosat mondani hozzá.

    [I]giga lapnál probáld meg a saját lemezét ugy felrakni,h ne az expresszt válaszd,hanem a másikat,ahol lehet kijelölni drivereket..a lemezen az uaa drivernek fenn kell lennie.amikor azt telepiti fel,akkor a win saját eszköztelepitöjének is el kell indulnia..ott felrakod a hangot,és mennie kell..
    amugy sorrend:
    chipset,lan,audio,vga..

    söt giga lapnál a lan és audio között az uaa driver.ettöl dob egy ablakot,h hdaudio eszköz a buson...[/I]

    A 4 újrarakából az utolsó 3nál csináltam úgy, hogy egyesével raktam fel. Először nemistudom, lehet először a lan-t raktam, utána chipset-et, meg cpu driver-t, és utána jött a hang.
    Most próbáltam egy olyat, hogy amikor gépet bekapcsoltam, jobb alsó sarokba kiírt egy kis szöveget, amiből az "Új hardver varázsló"-ra dobott. Itt megpróbáltam felrakni, úgy hogy ő csinálja magától, felismeri a dvd-n lévő driver-t, egyebek. Most csinált egy ilyet, amit máskor még nem.
    Egyszerűen nem jövök rá, mi lehet a gond:(

    Szerk.: most ahogy próbáltam felrakni egy még délután leszedt driver-t, ezt adta be: [link]
    Ez nem lehet véletlen, hogy 2szer is bedob hibaüzenetet.
    Sőt, eszközkezelőbe most a neve előtt kis sárga körbe felkiáltójel van. Érdekes...

    [ Szerkesztve ]

    Büdös emo leszek. A büdös már megvan, csak az emo hiányzik.

Aktív témák