Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Vismajor01 #9428 üzenetére

    De nagyra vagy magadda' b@szod, te vagy a legokosabb oszt a tocsmába ne hogy balhé legyen ;]

    Egyébként részben igazad van, bár engem a paraszt tanárok zavartak, mindig mindenből megvolt a 3-as, 4-es csak órai odafigyeléssel. Tesi tanár folyton verekedni és lenyomni akart minket. Ének tanár meg akart buktatni mert megkérdeztem hogy mi a retkes f@szomért kell nekem itt énekelgetnem? Nem érdekel, soha nem is fogok, semmi haszna, idő pazarlás az egész. Do, re, mi, f@szom, la, si, do... (rá kerestem nem emlékezetből) Persze pálya választási tanács, gazdaság, banki rendszerek, pénzügyek, pénzügyi tudatosság amire VALÓSZÍNŰLEG nagyobb eséllyel lesz szükséged mint hogy lekottáz egy 100 éves mocskos sz@r verset :U

    De hát én csak egy hülye vagyok, mit értek hozzá?

    Nálunk nem volt szájba rágás, elmondták kétszer, max 3x ha valaki kérdezett aztán következő. Aki nem értette annak pótlás, nappali, korrepetálás, szülői segítség, vagy legtöbbször csak nem törődtek vele.

    A mostani nagyrészt kreténekkel jobb is nem szocializálódni... Már annak is örülünk hogy lányként visszük őket suliba és nem fiúként jönnek haza ;]
    Mi is bajban vagyunk hogy mit szabad és mit nem a csajoknak. Mennyire tereljük őket másik barátok felé mikor az egyikről kiderült hogy hazudni tanítja őket meg káromkodni...

    Illetve ne feledd az átlag emberek intelligenciáját. Biztos hogy jó ötlet lenne ha azok tanítanának bárkit is? Volt régen a Juj.hu, ott az utcán sétált a srác, és kérdezgette önnek mennyi esze van? Hát milyen kérdés ez?! Hát mennyi az iQ-ja? iQ, Mi a a íkú? Vagy akik sorban állnak a zsák krumplikért?

    Valamennyire kell az idegen környezet és ingerek. Tudod, ami nem öl meg csak erősebbé tesz.

    [ Szerkesztve ]

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Vismajor01 #9428 üzenetére

    Ne haragudj meg, de nekem már egy ideje az jött le, hogy totál antiszociális vagy :B
    És ugyanezt fogod megtanítani a gyerekednek :N
    Attól, hogy okosabb vagy másoknál, még nem vagy felsőbbrendű, meg kell tanulni kezelni a kevésbé okos emberekkel a komunikációt, pl. ha főnök leszel stb. meg napi szinten velük vagy körülvéve.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

  • kelly416

    veterán

    válasz Vismajor01 #9428 üzenetére

    Értelek, igazad van. Erre voltak régen az erősebb és gyengébb osztályok, de most csak rózsaszín van, nehogy már eltérő bánásmódot alkalmazzunk a gyerekeknél.

Új hozzászólás Aktív témák