Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz 2ozzmexy #7227 üzenetére

    Nem csinálok mobile detailinget. Van a furgonba egy 350 literes szűrt vizes tartály, saját akksival és pumpával. (takarító cég miatt, mint irodák, ablakok, nyugdíjas otthon, stb...)

    Gondolkoztam rajta korábban, de amég vannak idióták akik 25-30 fontért kimennek körbe karcolni egy kocsit mosás néven, addig nem pont olyan a piac... Meg persze komolyból is van sok és ismert, bejáratott ügyfelekkel. Kocsik megmaradnak hobbi szinten nekem, persze néha megkeresnek 1-1 munkára akkor elvállalom ha időm engedi, de ez maximum 3-4 évente. Illetve most megkeresett egy garázs ahol a Volvót szerelték, hogy nem e vállalok detailinget mert sok ügyfél kérdezi. (magasabb kategóriás hely) Mondom lehet, de csak ha hozzám jön vagy hozzátok. Itt a garázs, rengeteg felszerelés, mindig tudom hova nyúljak.

    Tudod, ha a hobbid a munkád, akkor nincs hobbid :DDD

    Motortérhez: Ki szárad az gyorsan, először fújom kicsit, törlöm majd járatom a motort addig amég a ventik be nem kapcsolnak (avagy elmész egy körre) Ez fontos része mert okozhat bajt ha résekben hetekig áll a víz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák