Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz FeRRaR1 #16018 üzenetére

    Én is igyekszem átbeszélni, de ezt már inkább kotosztályon belül próbálják, velünk ciki. Aztán elkaptam valamelyik nap a csajszit, kettesben maradtunk a garázsban, elmeséltem sok mindent, mert annyi jótanáccsal, hogy utána menjen el pisilni, nem sokra megy. Az is kell, de kissé kevés. Először zavarában röhögcsélt, aztán gyorsan normálista váltott és még kérdezett is, pedig ritkán csinál ilyet. De sajna tanácsért nem igazán jön magától, de anyához se fordul.

    Pont ezt mondtam én is neki, hogy éljen, ízlelgessen, járjon akár 1-2 napokat is a srácokkal, de szerezzen tapasztalatot. Ez a srác már múlt héten magára varratta a születési idejét (ok, csak óra perc, semmi más, azt meg később is el lehet adni bármilyen dumával a kövi csajnak, de ez nekem akkor is rohadtul gyors és riasztó) annak ellenére, hogy nyáron az anyja után tervez menni 2 évre németbe. Mondtam, hogy nem ennek van itt az ideje, még most ismerkedni kell, ízlelgetni az életet, hogy később tudja, mi mennyire "normális", mit lehet elfogadni a partnertől és mi az amit nem szabad megtűrni.

Új hozzászólás Aktív témák