Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz kelly416 #13552 üzenetére

    Nem fog működni ahogy elképzelte. Akksi kapacitás kis részét tudja csak felhasználni, és azt is viszonylag rövid ideig.

    Van inverterem kocsihoz, saját napelem rendszerem amit én telepítettem, inverterrel, autó töltővel, akksi rendszerrel. 2 szünetmentesem amit hibásan vettem és én javítottam így nekem is van valamennyi rálátásom.

    Alapvetően rossz az elképzelés. Szerintem kb 4 akkora akksit kéne párhuzamosan össze kötni hogy értékelhető teljesítményt adjon le elég ideig. Vagy csak inverter és akkor járó motorral lenne az autó és direktbe akksira kötve. De leginkább más megoldást keresnék, akksis porszívó személyében. Esetleg hordozható akksis power station ami erre van építve, és benne van minden ami ehhez kell egy csomagban. Anker-nak van több féle de nem olcsó. Én azt mondom hogy a fentiekből szemezgetnék, esetleg hozzá egy kis benzines magasnyomású ha az is kell.

    De pl: [link]
    Ezt vettem nemrég, sérülten, akksik nélkül, felújítottam. Olyan nagy és nehéz hogy majd össze fosom magam miközben mozgatom. Ez menne kb 24 percet 1000 wattal, új és teljesen feltöltött állapotban. Nekem került kb 240 fontomba új, utángyártott de normális akksikkal.

    Így esetleg még ez lehet budget megoldás, de nem tudom hosszú távon mennyire fogja szeretni a teljes merüléseket. Illetve a kolléga a cipelését ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák