Hirdetés

  • Radeon Anti-Lag 2 néven tér vissza az Anti-Lag+

    ph Az új eljárás részben a játékba lesz integrálva, de meghajtóoldali támogatás is kell hozzá.

  • Nokia 3210 - felélni az örökséget

    ma A HMD ismét elővett egy klasszikust, hogy újra kiadják. De ismét csalódás lesz azoknak, akik az eredeti modellt is használták. És lehet, hogy másoknak is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz kelly416 #9383 üzenetére

    Jaja... gyerek/gyerekek mellett néha nehéz a HO. Az elején elég nehezen viselték, viseltük. Csak anya ment be a munkahelyére, mi négyen otthonról nyomtuk a kötelező HO-t.

    A covid erre is rámutatott. De tanultunk is belőle. Ki ezt, ki azt, ki meg semmit.

    De a rezsire mindneképp durva hatása volt... +104k gázból...

    Legnagyobb vesztesek az elsősök és a végzősök voltak. (fiam érettségizett, majd elsős egyetemista lett, lányom általánosban végzett, majd elsős lett középiskolában; borzasztó volt az egész.
    3 gyerek 9 rendszert használt az e-oktatásban - szerencsére van némi informatikai vénám, így azért mindent megoldottam.)

    Amit észrevettem, hogy nagyon személy/személyiségfüggő a HO-ban dolgozás teljesítménye. Van aki imádja, van akinek kell a munkahelyi milliő.
    Nekem HO-ban nagyobb a teljesítményem fluktuációja (szórása)... na meg a rezsije :D

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák