Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibmester

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne,hogy kalaptartóbati melyiket tennétek;
    Magnat Classic 216 vagy Magnat Ultra 690 ?!(Azért ezek,mert ilyenek vannak itthon)

    Golf3-ba menne,elől még a gyári Nokia hangszórók vannak,azok helyett majd valószínűleg Audio-system MX 165 lesz/de ha tudtok hasonló áron jobbat,akkor szivesen fogadom/
    Autórádióról mennének(Pioneer deh2100ub).
    Válaszokat előre is köszi :B

    Jaj,meg még egy kérdés:
    Milyen rca-t ajánlotok?!Valami gagyi somogyis szar van benne,egy régi philips erősítő meg valami 25ös noname mélynyomó,és van egy kis(nahjó,inkább nagy) generátorzaj.

    [ Szerkesztve ]

    [____|====(W)=VR6=|____]

  • Tibmester

    csendes tag

    válasz Joe fiú #7713 üzenetére

    Az rca a jobboldali küszöbborítás alatt megy,és a táp meg a baloldalinál.
    Mondom,valami somogyis szar,szóval gondolom se árnyékolva,se semmi.
    De akkor milyet vegyek?!

    Azért akarok a kalaptartóba valami hangszórót,mert engem is néha idegesít,hogy hátulról nem jön semmi közép,és ha valaki ül hátul,annak meg végképp szar.
    Mért nem nyerő,ha kalaptartóba van hangszóró?Nagyon "puffogna"?Ha esetleg csinálok neki valami zárt légteret(mögé,fából pl,mint valami lefalazott kiemelőkeret,csak a csomagtartón belül),úgy nem jó?
    Az ovál mivel jobb,mint a szett?
    :O :(((

    szerk.:az is nagy "parám",hogy nem tudok akármilyen rca-t betenni,mert kb semmi hely az autórádió mögött a műszerfalban,így is úgy lett betéve a magnó,hogy a klima paneljét kivettem,és oda húztam le a kábeleket,meg ott van a gyári isocsati átalakítója meg minden,rca-t egy szenvedés volt bedugni,pedig nem nagy a feje

    [ Szerkesztve ]

    [____|====(W)=VR6=|____]

  • Tibmester

    csendes tag

    Köszi a válaszokat.

    Connection FT2-t nem nagyon találtam,leginkább csak BT2-től fölfelé,de annak se valami hű de nagy a feje...Úgyhogy lehet,hogy az lesz,ha nem találok Ft2-t.(Ha jól értelmeztem a connection honlapján,akkor a BT amúgy is a minőségibb...)
    Na mindegy,szóval akkor elsőnek megpróbálkozok a szettek beszerzésével és betevésével -ami szerintem az MX 165 lesz-(plusz ha már ott vagyok,szerintem kap valami rezgéscsillapítás az ajtót,mondjuk valami dynamat speaker kitet,mert másra nem nagyon lenne pénzem),plusz az rca.

    Közben meghallgattam a 2 magnatot így szobában...A Classic 216 inkább az elektronikus zenéket szereti,az ovál meg inkább az akusztikus dolgokat szólaltatja meg.De nem nagyon tudom leírni,teljesen más a kettő hangja,engem az ovál jobban megfogott.
    Szerintem az oválok is beépítésre kerülnek majd,de ahhoz előbb vagy egy másik kalaptartót szerzek,vagy csinálok,de a gyárit nem akarom tönkrevágni.(egy azért,mert gyári,kettő meg tökéletes állapotban van)De ez még a jövő zenéje,először a próbálgatás.
    :R

    Aztán utána majd egyszer valami használhatóbb erősítő meg mélyláda.Addig meg elvagyok ezzel,semminél több,jónál jóval kevesebb.

    [____|====(W)=VR6=|____]

Új hozzászólás Aktív témák