Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Ragadozó #8898 üzenetére

    Nekem eredetileg szaki rakta be a rendszert amit azóta már szinte minden elemében én magam is szereltem mert az ajtókba vékony kábelt rakott a hangszóróknak, azok el is törtek így cseréltem mindet. Hátra berakott egy erősítőt de vettem még egyet és azt már én raktam be, az rca és hang kábeleket is én raktam be mert ami benne volt rca gyenge minőségű volt és az is megtört pedig az aztán nem mozgott sokat na de nem is ez a lényeg. Elsőnek mint minden kezdő beraktam az rca kábeleket a tápkábel mellé lett is generátor zaj majd szétbontottam teljesen az autó belsejét és átkábeleztem a hang kábeleket a jobb küszöbbe a balban maradt a táp így ez a probléma is letudva :)

    Nekem a hátsó ajtókban is vannak hangszórók, az ajtók hangszóróit hajtja egy 4 csatis a mélyet egy 2 csatis hídban. Kalaptartón ellenben nincs semmi és jobb is így mint pl előző kocsimban. Csomagtartóban pedig ott a láda de alapból probléma ugye, hogy nem egy légtérben van velem de hát ez nem egy nappali hanem egy sedan...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák