Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bacy85

    csendes tag

    Nos sziasztok!

    Ahogy ígértem, csináltam képeket a sérülésekről. Egyetlen olyan karc ban amibe valamennyire belemegy a körmöm de az is határeset. Mivel metál fényezésről van szó ezért ott is a lakk réteg karcolódott meg, a szín részt nem érte karc.

    1.Ez a legmélyebb tehát

    2. Ez a tetőn található két pötty, szerintem vagy madárpiszok vagy fagyanta megmarhatta kicsit a lakkot:


    illetve még ezt nevezhetném mélyebb karcnak, ebben egyáltalán nem akad meg a köröm, ha a kezem végighúzom rajta, akkor nem is érezni:

    Természetesen tudom ,hogy innen ezt nehéz megítélni, illetve egyébként a képeken a karcok sokkal mélyebbnek tűnnek, de szerintetek, ha nagyon szorgalmasan polírozom kézzel megoldható a nem is teljes eltüntetés de kicsinyítés?

    A mélyebb karba ha vékonyan felviszek átlátszó lakkot (van olyanom mint amit a nők használnak körömfestéshez kis ecset a kocsihoz vettem) majd utána visszapolírozom a felesleget sokat lehet rajta javítani? Természetesen előtte ki kell tisztítani a mélyedést mert látszik hogy van benne némi por stb.

    A tetőn léhő bemaródással viszont tanácstalan vagyok.

    Bocsi a hosszú lére eresztést!

    Minden jót! :)

Új hozzászólás Aktív témák