Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31757056

    törölt tag

    válasz Gascan #1681 üzenetére

    A mostani P4-ednél biztos hogy többet kihozna, de sokak szerint az Intel C2D proci szimpatikusabb választás, szerintem is pedig mindig is AMD gépeim voltak. Habár ez inkább akkor igaz ha tuninggolni is szeretsz, vagy szoktál, mert az Intelben óriási tuning van, az AMD-k viszont nem bírják annyira az iramot.

    A STALKER az eleve igényli a kétmagos processzort, egy magon jóval gyengébben fut a játék. Én is ugyanezzel a gonddal állok szemben, nem is nagyon van kedvem igy nekilátni a STALKER-nek...

    [Szerkesztve]

  • pisti

    őstag

    válasz Gascan #1681 üzenetére

    Ahogy írtam az előbb, Stalkernél bizony csalódnál az új rendszeredben, mivel dynamic lighting mellett erősen VGA limites a játék.
    Persze nembaj, ha van 1 olyan rendszered amibe rakhatsz nyugodtan erősebb VGA-t is és rendesen ki is hajtja majd, de Stalkerben ne várj csodákat a mostani VGA-ddal.

    Nálam full dynamic lighting mellett 1024*768-ban, noAA noAF mellett a kezdőtáborban kb. 26fps van, mondjuk ez az egyik legkevesebb fps-t produkáló rész, a játék nagy részében ennél több fps-em van, szerencsére. Meghát a Sun Shadows sztem marha sokat szépít a kültéri grafikán, így arról nem akartam lemondani. Így még azt is elviselem, hogy nincsenek szűrők a képen, mert marha szép azok nélkül is (nameg az AA-t sehogy nem tudtam bekapcsolni, az a másik oka). :)

    Mondjuk azis az igazsághoz tartozik, hogy a Stalker dynamic lighting mellett inkább szeret 2GB RAM-ot a gépben látni, mint 1-et.

    Szóval nem akarlak lebeszélni a cseréről, csak felkészítelek, hogy ne legyenek irreálisak az elvárásaid.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák