Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsizso

    tag

    válasz #31757056 #1644 üzenetére

    Hy

    Én ezt tudom hogy kevés de nem tok vele semmit tenni, a driver 7.7,DX9 a legujjabb de próbáltam már alappal is,driverbe nem matattam bele!Ja és sokat gamelek cod2-vel neten és kb annyi ezzel a cfg-vel az fps-em mint ami 7600GT-vel volt na jó kb 30-al több és nem dx9-ben.DX7-ben olyan 90-300FPS stabill nincs bár ez is érdekes.Hát ez a helyzet én a karira gyanakszom hogy valami gáz van vele mert amikor DX9-be tolom akkor kb 20minutum után egy feketeség és a karin a hűtő felgyorsúl de nincs kép csak resi után talán ha akkor se akkor csak táp kilövés és akkor jó.Szal valamiért nem megy a kari hűtése úgy ahogy kéne,és csak att-ben tudom szabályozni.Alapon a gyári %-os paramétere 19%.Ez így megy mindig és nem változik a hűtés melegedés arányában ezt se értem na mindegy.Túlmelegszik azt kilövi magát:(.De más tulajnál ilyen nincs demiért?Unom már hogy ha veszek valamit elég drágán és csak selejtet tudnak érte adni.
    Valami megoldás?Ja és sokszor tettem mát újra az XP-és akkor is csak ennyi az erdmény néha több néha kevesebb.A 6000-es eredmény is csak egyszer volt többször soha.

    bb

Új hozzászólás Aktív témák