Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.rudolf

    tag

    Hi all !

    Egy kis fejlemény a karival kapcsolatban és a problémámmal egyaránt.

    Ugyebár mondtam hogy pár game alig teljesit DE valamelyik pedig azt a teljesitményt nyujtja amennyit valóban kell !
    Tehát pl a AVP2010 , COD6 , Just Caust2 , Maffia2, Metro2033 -> mind a maximumot adja fps terén tehát ami a tesztekben is van igy a neten valóban azt az FPS-t kapom.

    Viszont pl : COD 4 , League of Legends , Crysis , Crysis Warhed -> ezeknél a játékoknál nincs meg az a teljesitmény aminek kéne lennie vmelyiknél a negyedét teljesiti érdekes módon ez lehet másnak is feltünik hogy ezek régebbi játékok de akkor hol a HIBA? ezentúl csak új játékok fognak futni? Akkor vettem észre mikor a League of Legends-ben 60fps a max régi karival ez meg is volt gond nélkül és ezzel az uj karival 45-55 fps...

    Kezdem azt hinni hogy régebbi játékok vagy gyengébb grafikával rendelkező játékokat nem lehet nyomatni normálisan ? minth a kártya határozná meg hogy újakat játszhatom full-on stabil fps-en ami annyi amennyinek valóban lennie kell de a régikre meg visszaesik a kari teljesitmenye? Hmm érdekes ez az egész csak igy elgondolkoztam hogy HD 6870 néha teszi a dolgát és néha nem gamek terén...

    Ennyi gamet tudtam csak tesztelni egyenlőre ezért is irtam 1-2 példát de ezek után az összeset ki fogom próbálni amennyi csak van:)

    Reméljük valami lessz mert ezek alapján nem a Proci a gyenge.. :/

    Thx All
    Jóéjt:)

Új hozzászólás Aktív témák