Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubesz

    csendes tag

    sziasztok nem akarok beállni én is itt ez a baj meg az a baj az 5670 el de sajna nekem is voltak negatív élményeim vele nekem is bekapcsolásnál néha nem volt kép csak felpörgött a gép és annyi pár ujraindítás és akkor ment és ezt elég sokszor eljátszotta pedig nem régi a lapom m4a785-m és 2.1 es a pci-e benne meg a nem veszi vissza az órajeleket mindig 400/1000 en pörgeti még biosflessel sem sikerült orvosolni hogy mondjak vmi pozitívat amikor elindult akkor ugy egész szépen vitte a dolgokat 1-2 játéknál volt hogy kicsit megrettent de hát ott szntem minden kártya izzad pl gta 4 amióta cseréltem 1 sapphire 5750 re na azzal semmi gond nincsen mindig pöcc röff indul mindent
    malware kollega előtte nézz utánna szntem hogy milyen a pci.e foglalat a gépedben mert ha régebbi akkor lehetséges hogy lesznek kompatibilitási problémák mert ennek 2.1 es pci e re van írva és lehet a régebbi lap nem tud annyi energiát adni neki mivel ált nem külső tápcsatis intelben nem naon vagyok otthon de szntem az 5670 en kéne legalább 3ghz hogy ugy ki is hajtsa rendesen legjobbakat további jó fórumozgatást béke

Új hozzászólás Aktív témák