Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsbacsi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem is ilyen video kártyám van, egy Connect3D-s változat. Ami miatt irok, hogy szerintem kezd a cucc megőrülni, és e felől szeretnék megerősítést szerezni.
    A lényeg hogy mostanában sokszor elmegy a kép, van hogy tök sötét minden, a monitoron megjelenik, hogy NO SIGNAL azt kész.. szerencsés esetben visszatér a kép néhány másodpercen belül, de az sem ritka hogy igy marad.. és power gombbal kell kinyomni a gépet.
    Néha mikor visszatér a kép akkor 1 pillanatra valami kék halálos kép jön be, amit el sem tudok olvasni, és ujraindul a gép..
    Olyan is előfordul hogy bekapcsolva a gépet, a monitoron nem is jelenki meg semmi egyáltalán, igy látatlanba kell leállitani..
    Feltettem a legújabb Ati drivert, de nem segített semmit.
    Húzva nincs a kártya, nem is volt, sőt még 1 plussz 8cm-es ventilátor is fújja alulról mindíg.

    Szóval lehet hogy garanciálisan visssza kellene vinnem? Vagy szeintetek mi lehet a baj?

    Ja a gépben egy Asus alaplap van, egész pontosan ez: p4s800d-x
    Lehet hogy nem szeretik egymást? Mondjuk a fura az lenne ebben,hogy december vége óta, mióta a gépet vettük, 2-3 hónapig semmi gond nem volt, és csak mostanában kezd sokasodni a fennt említett káosz..

    Ha valaki tud esetleg segíteni, azt nagyon megköszönném.

    zsolti

Új hozzászólás Aktív témák