Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Márton111 #6307 üzenetére

    Ahol néztem ezt a bútort, dobtam nekik egy e-mailt, h akkor hogyér van ez / megoldható-e.

    Aztán ezt a választ kaptam;

    "A Móni konyha valódi mélysége 47cm, rajta a munkalap 60cm. Másoknak is volt már ilyen jellegű problémája, de ilyenkor vissza szokták vágatni a munkalapot 50cm mélyre, ez nálunk vágásonként 2000Ft többletet jelent, ha egyben van a munkalap akkor csak egyszer 2000Ft, de ha több darabból, akkor sajnos többször 2000Ft. Ha pontosan megírja, hogy milyen elemekre van szüksége, akkor kiszámoljuk, mennyi lenne a konyha."

    Tudtok ésszerű magyarázatot adni arra, h mi kerül azon y x 2000ft-ba, h pontosan 10 másodperc alatt lefűrészelem azt a + 10cm-t?
    Mivel 2 munkalaprészből állna ez a fele, így 4k-ért én is le tudom vágni. Úgyhogy puszi nekik.

    Viszont annak örülök, h maga a bútor rész ennyivel kisebb, én azt hittem az is jócskán 50cm felett van, mert azt tudtam h a munkalap 60cm mély.

    Az-az, így a bútorokat nem kell átszabni, csak a munkalapot - hátul akkor kisebb hely lesz.
    Nemde?!

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák