Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViktorSz

    tag

    válasz wargabe #56022 üzenetére

    A sütőnél 595-öt hagyok (592 is jó)legtöbbször,de mindig előre kell tudni a pontos típusát,mert előfordulhat,hogy eltér a szokott mérettől,ez a mikróra különösen igaz,ott nagyobb a magassági szórás.
    A korpusz oldalát 560-ra,a polcokat pedig 520-ra vágatom(mindet,legalsótól a legfelsőig)alul pedig egy 500-as szellőzőrács a szokliba és akkor a rendesen tud szellőzni.
    A szekrény magasságát pedig a konyha többi része határozza meg,én ált (pult(90)+köztes rész(55)+felső szekrény (70))215-re szoktam csinálni,de ez nem jelent semmit,mert a megrendelőtől függ,aki lehet 150-200cm magas,vagy a plafonig akarja,stb

    Szerintem az ideális szekrény:-alul két 300mm körüli fiók-sütő-mikró-1polcos felsőrész
    Merevítésként csak a fiókos+felsőrészhez teszek hátfalat .564-re vágatom a HDF-et,alul felül kapcsozom,oldalt pedig hátra teszek vmilyen 20*20-as lécet,amihez odaragasztom a hátfalat.Több merevítésre nincs szükség,mivel 99%,hogy másik szekrény mellett van és összefogatva teljesen stabil lesz.
    Plusz szerintem nem érdemes több részből csinálni,mert általában valamelyik oldala látszódik és az nem szép...esetleg a fiók és sütő között el lehet választani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák