Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Vikusz77 #5580 üzenetére

    Igen, ebben biztosan igazad van. Veszek is talán kipróbálásra egy lidist. Ha jó, veszek mégegyet, h legyen pótakku.
    Habár:
    Igen pici furatok kellenek. Arányai: 4db 2,5x6mm:2db 2,5x8mm::2db 2,5x12mm lepkénként. Megfelelő sebességgel haladok így is, de ha gyorsabban pörgetném, valószínűleg sokat nyernék. Ha csak 10-20 lepkével tudnék naponta többet szerelni, már akkor is napokat nyerhetnék éves szinten ezzel a kis aprósággal.
    Az igazi gondom mégis a dolog mögött rejlik:
    Ha behal AEG szaktárs, akkor előveszem a vészkészletet, de gyorsan be kell szerezni valami profi, és mindenben optimális, erre kihegyezett gépet. Akkor az nem AEG lesz, az már biztos. (De legyünk optimisták! Háátha nem hal be. Hátha módosítottak ezen az akkun vmit belül is, nem csak kívül más, mint az eredeti. Az igaz, h én inkább a töltőre gyanakszom. Mi a szarér kell ezt gyorstölteni? Tennap belinkeltem neked ezt a gépet, és ott olvastam a nagy marketingdumát: Kiemelkedően hosszú élettartamú fúrógép. Hát az lehet, h igaz is, de arról már mélyen hallgat a kapetalista, h az akku pedig kiemelkedően hamar szarrá megy.) De akkor mi a szar legyen, melyik gépet vegyem majd meg?? Hát ezért erőltetem én (még most), idejében ezt a dolgot, hogy akkor már ne szarakodjak, hanem szemvillanás alatt tudjam, honnan, mit rendeljek. Azon is gondolkodtam, h készítek vmi kis asztalkát, v állványkát, v vmi szart, amivel közelebb kerül a kezemhez, lehet fektetve ledobni, mittudomén miképpen enyhíteni a büdösségen.
    Nem tudod, h a Soproni faipari nagycirkuszon lehet ilyesmi gépeket kipróbálgatni? Eddig a Madmax makitáját próbálhattam ki csupán, amit ezúton is köszönök neki.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák