Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Winner_hun #25849 üzenetére

    Rendben, te tudod. Én nem idegesíteném magam ilyen miatt, mert van tapasztalatom abban, hogy még a legdrágább cuccoknak is van nyűgje. Természetesen ha ennyire zavar, akkor intézkedj, bár szerintem túl nagy gyakorlati jelentősége nincs, a szokásos felhasználás mellett. A videó pedig marketing anyag, pont olyan, mint a teleshop-os csoda zöldségaprítókat bemutató csávók, akik akkor, ott, jól begyakorolva, tényleg bámulatos dolgokat művelnek az előkészített és ideális körülmények között, a háziasszony megrendeli és csodálkozik, hogy neki miért nem olyan szép egyforma és szabályos a zöldség? :D

    "Amúgy ennek aztán hajlítgathatod a talpát, nem valami biliacélból van..."

    Azt elhiszem, de nem is azt írtam, hogy a talpát, hanem hogy a lapot hajlítgatom! :D

    [ Szerkesztve ]

  • thyeby

    őstag

    válasz Winner_hun #25849 üzenetére

    A kép egyértelműen azt mutatja, hogy ez a gép hibás.

    Ezt a képet küldted be nekik?

    Ha visszaküldöd nekik, akkor írd meg nekik, hogy az MSZ 8880/14 , valamint az EN 60 745 szabványnak ha meg is felel az általuk gyártott méregdrága gép, de egy mezei asztalos nikkelezett szemmértékén elbukik.
    Már eleve úgy küldd vissza, hogy kéred a gép kicserélését olyanra, amiben merőlegesen áll a lap a talphoz mérve, és amennyiben olyat nem tudnak adni, úgy kéred vissza az árát, mert ez a gép így a legalapvetőbb elvárásnak nem felel meg.

    Sajnálom, hogy így jártál, és örülök, hogy megosztottad ezt a tapasztalatodat itt - bizonyára nem lesz, aki hsz-edet elolvasván be meri kockáztatni a pénzét mégis egy ilyen gépre.
    Talán volt olyan pillanatod ennek kapcsán, amikor közelebb kerülhettél ahhoz picikét, hogy megértsd, miért is csúfolom én kihagyhatatlanul a metibót. Ominózos dekopírfűrész árának a sokszorosát fizettem ki hasonló balga módon, és még a fogyasztóvédőket sem hatotta meg mindez. Bezzeg, amikor én lefelejtettem a CE jelölést a címkéről, százezerre büntettek. Szóval nagyon lejt a pálya ebben a rendszerben abba az irányba, és azzal exponenciális arányban, ahol több pénz van.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák