Keresés

Hirdetés

  • Ismét egyedit alkotott a Sharp

    ma Minimalista dizájn és komoly felső kategóriás specifikáció jellemzi az Aquos R9-et, az Aquos wish4 pedig belépő szinten hozza a stílust. Ráadásul mindkét modell strapaminősítésű.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • zonusz

    tag

    válasz epmd #17606 üzenetére

    Sajnos nincs! Esetleg elmehetnék a barátom műhelyébe, ahol hegeszteni szoktam, de az vasas műhely, ott mások a viszonyok. Akkor már látom más megoldás kell. Kisebb darabokon lehet hogy kipróbálom az olajos pácot. De érdekes, mert ilyet forgalmazó honlapján olvastam, hogy az olajos pác alapozás után jön a viasz. Akkor most mi van? A másik számomra érdekes, hogy ezek a viaszok olajos pácok mennyire "jönnek ki" a fából, magyarul ruhát - akár melegben - megfognak-e. Szóljatok, ha nagy baromságot kérdezek. Az is felmerült bennem, hogy korábban, amikor max. a szél volt nem kompresszor, ilyen-olyan szórópisztoly, akkor mivel adták a felületet. Gondolom, amit pár száz éve csináltak az nem mind politúrozott, hanem valami kemény, egyben kopásálló felületkezelés eredménye. Széles vigyorú nagy pofám van, de azért nem gondolom, hogy mindenhez értek, bár igyekszem sok mindenbe bele ütni a kezem. Talán a határaimon túl is próbálkozom, de ennek - fa felületkezelés - az alapjai is hiányoznak. Tavaszig van időm és Ti nagyon sokat segítettek eddig is. Egy darab fán addig a lakásban is lehet kísérletezgetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák