Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz epitokoldala #6874 üzenetére

    Később véleményezem neked, most nem sok időm van átnézni.

    A regisztrációs hajlandóság azért kicsi, mert az emberek hócipője tele van a regisztrációval már a neten. (Nekem is. Ha pl vásárolni akarok vmi fontosat, eszemben sincs beregisztrálni, mert utána tele lesz a postaládám szeméttel, csak mert megvettem egy valamit valakitől. Egyszerűen felhívom telefonon, és megrendelem. Ráadásul ez kevesebb ideig is tart, mint egy regisztráció a szokásos e-mail-es ellenőrző kódjával, meg sok regisztráció sánta, béna, akadozik, vagy túl sok adatot követel.) Ahhoz, h növekedjen a regisztrációs hajlandóság, olyan szolgáltatást kell adni, ami bemozdítja komolyan az érdeklődőt. Legalább az ígérete annak, h komolyan keres vmi keresett dologból legjobbat, legolcsóbbat, olyan információhoz juttat, aminek valódi értéke van (ilyen pl a jogszabályfigyelés, ill követés) Az Avast pl tisztán tartja (úgy-ahogy) a gépemet. Oda hajlandó voltam beregisztrálni cserébe. De egy hírportálon a kommentálás lehetősége számomra gyengécske erő ahhoz, h megadjam a nevem, adataim. (Tartok direkt kamu postafiókot, hogy oda aztán ömleszthetik a hírleveleket, mert csak akkor nézek bele, mikor egy regisztrációs kódot kell kimásolni. S tudod, hogy tele van ez a kamufiók annak ellenére, h évente alig párszor nézek bele? Már eleve úgy lépek be, h elolvasom a kódot, aztán törlök kíméletlenül mindent.)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák