Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    Hi all.

    Némi help kellene. Tudom nem teljesen ide tartozik, de jobb 5letem nem vala... :F
    Szal hozzám került egy szinte nem is használt beépíthető villanytűzhely, amit szeretnék a konyhában a munkalapba beépíteni. Az egyetlen probléma vele, hogy egy nyaralóban töltötte az eddigi életét, és a beépítő keret eléggé pudvás (rozsdás) lett az idők során, és így nem igazán szeretném beépíteni.
    Tehát az érdekelne, hogy általános elektromos főzőlap beépítő keretet hol tudnák venni?
    480X550 mm a mérete.
    Sajnos a keret nélküli beépítés nem játszik, mert a lemez alja, pont akkora mint az üveg/kerámia lap.
    Ráadásul a keret szorítja le (össze) az egész szerkezetet...
    Esetleg van valakinek valami 5lete az eredeti keret kiváltására?
    Vagy hogyan tudnám a főzőlapot valami esztétikus formában az eredeti keret nélkül munkalapba építeni?
    Gondoltam arra is, hogy az üveglap aljára tappancsokat ragasztok, és átmenő csavarokkal összerakom az egészet, de akkor is hogyan lehetne valahogy ezt a munkalapba úgy belerakni, hogy jól is nézzen ki?

    Előre is köszi az 5leteket.

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák