Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz mdk01 #21063 üzenetére

    Értem, köszi.

    Egy részből késnek, más részből a 45°-os sarokmegoldásomat iszonyú nehezen fogják fel, pontosabban sokkal egyszerűbben, sokkal gyorsabban, elnagyoltabban - ez által teljesen máshogy - akarták megoldani.
    Persze nem engedtem egy centit sem a tervemből.

    Szerintem annó privátban taglaltam neked is a dolgot. Mivel a konyha U alak bal oldali mélysége csak 53cm ezért ott 7cm-rel kisebb lesz az alsó és a felső szekrény mélysége egyaránt. Már eleve az beletelt vagy 1 órába, mire megértette a szaki fickó, h ettől a 45°-os sütőnek a szöge qrvára nem változik...
    Nagy nehezen megértettem vele, h rajzolja ki az egészet 60-as mélységgel, és mondjuk 46cm-es alsó elemmélységgel ezt a felét, majd rajzolja rá a 60-as lapot, és az egész hátuljából (munkalapból) 7cm-t mérjen vissza, és vágja le a faxba. Így kezdett neki kirajzolódni a kép.

    A hét elején hirtelen elkezdték felvenni újra a kapcsolatot, ma ismét hívtak.
    Most meg a felső elemnél játszottuk el ugyanezt a kört.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák