Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mandju

    senior tag

    válasz powerup2 #62318 üzenetére

    Én ajánlom az egreat a11-et.
    Oppo udp203-ról váltottam és nem bántam meg.

    Mindent játszik, 4k, HDR, van atmos és dts:x mkv konténerből is, van 3D, BD menü, jukebox.
    Feliratkezelés is tökéletes. Ez tényleg felüdülés az oppo után.
    Akinek nem tetszik az egreat alap, az használhatja a kodit, ami szintén működik. Van 3D, BD menü szintén és játssza a DSD ájlokat is.

    Van 2 HDMI kimenet akinek ez fontos. Ha kell mehet bele HDD. Nélküle teljesen passzívan, hangtalanul teszi a dolgát.

    A távja gyengébb, mint az opponak, én egy harmony one-nal használom az eszközeimet.

    Koaxon most már egész jó sztereo hang jön ki belőle az új firmmel, amit kiadtak.
    Youtube 4k megy akinek ez fontos. Van tidal, van spotify.

    Én abszolut nem éltem meg visszalépésnek, pedig vetítek egy epson 9300-zal 2,5m széles képet.

    Ami érdekes, hogy tegnap délután tesztelgettünk kicsit. A másik fórum (s905 topik) ajánlására vettem egy mecool bb2 arm-es lejátszót. (Már van a családban 3 S905-ös box). Sztereo hangban nem éri el az egreat szintjét, érdektelen rajta zenét hallgatni.

    Mozin ez annyira nem tűnik fel.
    A képe viszont semmivel sem rosszabb. Még a vásznon sem.
    Szerintem nappaliba, tv mellé teljesen tökéletes megoldás a tudásához képest szinte ingyért.

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

Új hozzászólás Aktív témák