Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    Aki esetleg mostansag akar uj medialejatszot venni hatha talal vmi tanulsagost a leirasomban.
    Eleg regota hasznalok mar dedikalt media lejatszot, anno egy popcorn a110-el kezdtem, majd jott az a200 amit nagyon szerettem csak meg az elejen atkoltoztettem egy moovika fem hazba mert zavart a ventillator hangja.
    A 3d korszak volt az ami miatt ujbol valtottam mivel szeretett a200-am nem tudott mit kezdeni a 3d bluray isokkal, illetve megnyitotta oket 2dben.
    A valtaskor elegge tanacstalan voltam mivel a tobbiek tapasztalatai alapjan mintha egyik mediaplayer sem lenne tokeletes, de vegul egy popcorn a410et valasztottam.

    A keszulek 2 hete van meg ezido alatt a kovetkezoket tapasztaltam.

    Eddig meg mindent lejatszott semmilyen formatummal nem volt gondja, kep hang mindig rendben volt.
    A winchester beszereles nagyon felhasznalo barat, a design nekem tetszik, egyszeru letisztult.
    Nagyon konnyu volt atkoltozni ra a regi a200rol a media file-ok megtartasaval.
    A tavkapcsolo eddigi is tetszett, es ugye az uj modelnel is maradt a regi.
    A kep szebb mint mondjuk a tvbe epitett lejatszoval.

    Es most 1kis fekete leves.
    A beepitett gyari NMJ jukebox nagyon lassan dolgozza fel a filmeket mondjuk az xbmchez viszonyitva es automatan nem is updateli az adatbazist (viszont nagyon jo kezeloprogramja van pl androidra) de amugy egesz jol nez ki.
    Pozitivum, hogy a rendes fileos feluletrol is megnezhetjuk mondjuk a lemezboritot az info gomb megnyomasaval.
    Ambar lehet a feldolgozas kozben mast is csinalni, de ha pl kozben bekapcsol a kepernyovedo mert sokaig magarahagyom a szerkezetet, akkor abbol felebredve jon a villogo piros lampas halal, azaz a piros lampa a vegtelensegig villag es csak az aramtalanitas segit a dolgon.
    A problema tobbszor is megtortent, mindig ugyanugy.
    3d filmekben tobbszor is tekerve, kulonbozo %hoz ugorva, neha elofordul, hogy megakad a dolog, ilyenkor a stop gomb megnyomasa oldja meg a problemat es ujbol play.
    Egyebkent is kicsit megfontoltan reagal a filmben valo ugralgatasra, nezhetjuk a "szerencsekereket".
    Egyszer probaltam csak egy ismerosnel, de a mede8er responzivabbnak tunt.
    Kulso ac3 hangot eddig meg nem sikerult filmhez +ban kivalasztanom. (lehet, hogy csak en vagyok bena)
    Osszesegeben veve a firmware nem tunik annyira kiforrottnak mint az a200e volt, igaz nincs is meg annyi ideje a piacon.
    Mindig is erdekelt de lehet veszek/epitek melle egy htpc-t is, aztan meglatjuk melyik marad :)

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák