Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz Ed Parker #14109 üzenetére

    Nem fáj, nyugodtan élhet mindenki olyan audiofil álmokkal amivel akar :)

    Az egy egész más kérdés, ha valamiről nem tudtok tényszerűen meggyőzni.

    De vehetjük a most említett A300-adat is. Az ára háromszoros az R6S-hez képest, de feature listában nincs olyasmi, amit az R6S ne tudna, sőt.
    Tehát arra kell hagyatkozzunk, hogy a +50e Ft valahol a képminőségében, vagy a hangminőségében jelentkezik TALÁN.
    Meg ne haragudjon senki, de szerintem 50eFt-ért manapság az ember elvárhatja, hogy kerek perec le lehessen rakni az asztalra, hogy EZ és EZ a különbség képben, és hangban. Ahogy pl TV-knél is elég jól behatárolható, hogy egy plazma miért jobb az lcd-nél, vagy egy GT50 miért jobb az ST50-nél. Nem pedig csak HIT, hogy ha egyszer drágább, akkor csak jobb lehet. Méghozzá ez esetben, akkor ez egy + 200%-os lista legyen ugyebár.

    Azt is megértem persze, hogyha az ember sok pénzt ad ki, akkor már csak a saját lelki nyugodtsága miatt is tűzzel vassal védi annak a becsületét. Csak sajnos én ennél sokkal részletesebben szeretek utánajárni a dolgoknak.

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák