Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!

    Örömmel jelenthetem, hogy én is csatlakoztam a e táborhoz a következő konfiggal :)

    BitFenix Shinobi Midi-Tower USB 3.0 - black
    FSP 650W 12cm Aurum Platinum 650M 92+
    ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 1
    Intel Core i5-4690K Quad Core
    Corsair Vengeance® Pro Series — 8GB (2 x 4GB) DDR3 DRAM 1866MHz C9 Memory Kit (CMY8GX3M2A1866C9)
    ASUS GTX660-DC2O-2GD5 GTX660 2GB GDDR5 PCIE
    Intel 520 SSD 120 GB
    WD RED 3 TB

    - az első sikeres felcsippanást követően a BIOS frissítés szépen lefutott - BIOS-on belül az EZ-Flash-2 utility-vel USB flash drive-ról frissítettem. (a legelső 0602-es verzió futott benne gyárilag)
    - pár órányi MemTest is hiba nélkül végzett

    Eddigi negatívumok:
    - az egyik ASSIST FAN iszonyatosan idegesítő zúgó motorhangot nyomat magából :((( szerencsére elég széles skálában lehet konfigurálni a ventik fordulatszámát, threshold értékei és teljesen ki is lehet kapcsolni, szerintem hamarosan ki fogom gyilkolni.
    - az UEFI BIOS warm-reset-et követő lefagyását én is meg tudom erősíteni... azért ez elég idegesítő egy 60 ezres alaplapnál :W egyelőre nem találtam workaroundot

    - a fenti egy 2007-ben vásárolt AMD konfigot váltott, úgyhogy van változás bőven :DD
    - hamarosan lesz Windows telepítésről is tapasztalat

    Egy apróságban szeretném csak a segítségeteket / véleményeteket kérni: a korábbi alaplapomon a SATA csatlakozók között volt egy 4-5 mm távolság, így a mai ajánlottan használandó rögzítéssel rendelkező kábelek szépen "bekattantak". Viszont ezeken az ASUS lapokon annyira közel vannak egymáshoz a SATA csatik, hogy a felül lévő csatlakozó lenyomva tartja az alatta lévő csatlakozó pöckét, így az nem is tud belekattanni. Azt szeretném kérdezni, hogy ez by default Így működik és ne foglalkozzak vele, vagy ilyen esetben rögzítő nélküli kábeleket illik használni?

    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel: Bélabácsi

Új hozzászólás Aktív témák