Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #3452 üzenetére

    Meg sztem jobban is járnál ha te is rtorrentet használnál mi már ezt használjuk egy ideje...igaz az utobbi időbe volt vele egy kisebb rpoblémám, de itt közösen ezt is megoldottuk...szoval sztem próbáld ki ha vmi nem megy akkor úgy is segítünk... :)

    Én általába 1 nap minimum 1x megnézem a topicot és akkor tudok is segíteni, de van mikor többX főleg ha van vmi kérdeznivalóm.. és r0by (aki mellesleg ha jól vettem ki más topicból egy városban lakik velem :) ) szokott elég sokat segíteni rtorretel kapcsban...szval sztem próbáld meg ... nincs nagy rendszerigénye van hozzá webui rTwi amit VlagimrR (ha jól tudom igy írja a nevét) fejleszt. és ő is nagyon segítőkész és ha vmi baj van akkor gyorsan kijavítja a az esetleges hibákat... nameg ott az nTorrent ami ugye egy javás kliens és igywindowsból is tudod kezelni a torrenteket ... meg persze linuxon is megy...

    Én csak ajánlani tudom...

    MÁS:

    ha vkinek szüksége van az oldalára olyan statisztikára ami az én FŐFŐ oldalamon a (hasznos infók) megnyomása után megjelenik, vagy ezeket az infókat SQL adatbázisban loggolni is szerenté (lehetőség van TXT-s megoldásra is de az szarabbra sierült), vagy szüksége van egy olyan számlálóra amihez úgyszintén SQL szükséges és méri az összes látogatást, egyén látogatást IP/1, és még azt is méri h az adott egyén hányX látogatta az oldalt, és mindezt (számláó, stat) lehetőség van lekérni SQL-ből egy ugyancsak általam írt oldal segítségével...

    Naszóvalhogyismondjam :) ha ezek közül kell vmelyik valakinek vagy akár mind akkor csak írjon nekem ... szabadon terjeszthető, ezket én írtam szóval ha vmi gond lenne akkor elsősorban nekem lehet írni nameg azoknak akik akarnak segíteni és értenek a PHP nyelvhez ill. SQL adatbázishoz... Emelett letölthető a weblapomról egy Szerver Terheltség mérő is amit a 2. fő oldalon láthattok nálam... ha vmi gond ezzel lenne akkor ugyancsak nekem lehetne írni ... de ezt méég szándékomban áll tökéletesíteni majd...csak most vizsgák vannak... :)

    Üdv mindenkinek Bocs az OFFért

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák