Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PistiSan

    addikt

    válasz Intruder2k5 #17880 üzenetére

    Nekem 5mb-es adsl-em van, ahogy írtad arra tökéletes, minden igényemet kiszolgálja adott keretek között, viszont ha úgy alakul hogy lesz mondjuk egy 30/30-as digi netem (ami errefelé nem lesz vagy 10-20 évig) akkor nem fogok routerrel tölteni :) mert akkora sávszélességet kapok hogy minden lejön ami kell a mostani idő töredéke alatt, és vissza is osztom nagyon hamar. Véleményem szerint az ilyen sávszélességekhez már egy pc inkább a megfelelőbb. Persze még ott is hasznát lehet venni a routernek, ha valami olyat töltök amire mondjuk egy feltöltő van és jön tőle 10-100kb-el, és sehol máshol nincs fent, na erre az esetre szeretem leginkább használni a routert. Persze van még jó sok funkciója, de én legtöbbet tölteni szoktam a routeren, esetlen ftp-n távolról fájlok elérése is szóba szokott jönni.
    Amíg nem romlik el ez a vas nem látok rá esélyt hogy lecseréljem, max akkor ha megmutatná valaki hogy mennyivel gyorsabb egy másik típus, és mennyivel jobban járnék vele.
    Az RT-N16 specifikációja nagyon meggyőző, de már úgy hozzám nőtt az OpenWrt :C

Új hozzászólás Aktív témák