Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz JoceeHunt #17879 üzenetére

    Szerintem nem fogod megbánni... Véletlenül sem szeretném leszólni a WL-500GP-t, nekem is volt mindkét verzió belőle, illetve jelenleg is van egy WL-500W-m, és most is azt mondom, hogy a mai napig megállják a helyüket. Sajnos az optikai netek még meglehetősen kis lefedettséggel vannak jelen az országban, és ADSL vagy kábelnet mellé most is maximálisan jó a WL-500 sorozat bármely darabja. 1000x inkább mint egy TP-LINK! De persze bármilyen jó véleménnyel is vagyok róla, és bárhogy is szeretem a típust, az nem változtat azon, hogy ha valakinek van lehetősége jó áron megválni tőle, és hozzátenni egy kicsit, akkor előre kell lépni, és haladni a korral. Én is legszívesebben megtartottam volna az RT-N16 mellé, de sajnos kellett az ára, hogy megvegyem az utódot. Minden esetre most itt van a WL-500W, ami lényegében ugyanaz a vas mint a WL-500G Premium, csak a WiFi adaptere, és a 3 antennája tér el tőle.

    Ha ráteszed ugyanazt az fw-t (mármint ugyanazt a típust), és ugyanúgy testre szabod, mint ez volt, akkor észre sem fogod venni a különbséget, csak annyiban, hogy gyorsabb! Na meg kéken, és erősebben világít... :)

Új hozzászólás Aktív témák